Aktuálně: 4 834 inzerátů175 357 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

pomoc

kralovak
kralovak (266 příspěvků) 31.01.2010, 17:22:16 xxx.xxx.218.138
mno tak mas radost.mno mna napadlo,dneska ked som sa bol prejst ze som zbadal koroptve ich hniezda v snejhu.tak som dneska zbijal krmitkko pre ne uvidime ci tam budu chodit mno
Marťan
Marťan (669 příspěvků) 01.02.2010, 20:53:04 xxx.xxx.53.187
Tohle jsou čínské křepelky, sebritky v domě nechovám ale občas si je domů vezmu :-D, mam je taky ve skleníku. Až bude obleva začnu bažantům dodělávat ty voliéry, stěny k poli zakryju vázanym bambusem snad to bude stačit co myslíš? V zimě tak fouká od pole ale mam strach že to stejně profoukne. Na střechy jim dám průhledný PVC. Doufám že už mi nezmrznou.........
kralovak
kralovak (266 příspěvků) 03.02.2010, 18:20:09 xxx.xxx.218.135
ahoj pocuvaj jeden moj kamos chce,ze ked sa mi vyliahnu bazanty ze bi chcel aj on chovat.lenze ja ho poznam prei nom by to vikapalo on proste by sa nevenoval im tolko casu kolko treba a bolo by mi luto ich mu dat ked viem ze by pri nom trpeli nws ako mam mu to povedat??ze je to preneho narocne??chapes on si povie ze chce chovat ale nw co to bnasa krmivo kupovat vitamini volieru statvat travu kosit .,,.,,,,,,a vela dalsieho a ja som mu to uz vravel ale nepocuval pls porad mi ja munechcem dat bazanty aby trpeli diki
Marťan
Marťan (669 příspěvků) 03.02.2010, 21:36:18 xxx.xxx.53.187
No tak to je těžký, jestli ho to drží dlouho tak bych mu asi dal, ale když nechová žádný papouchy ani slepice tam mu to vyvrat a řekni ať zkusí něco méně náročného ikdyž královák by něměl být tak náročný. Ať si o tom hodně pročte a poptá se chovatelů. jinak ti neporadim
kralovak
kralovak (266 příspěvků) 03.02.2010, 21:45:56 xxx.xxx.218.129
on nechova nic ziadne papagaje nic on je taky jeden v dedine choval fredku tak si ju chytro kupil aj on uz si mislel ze ako ide na tom zarobyt ze daju sparit ale jemu zdochla,tak terat on ju ide predat ves??mno jemu to nevydrzi.aj ked mu dam bazanty hej ale on nebude venovat tolko casku kolko im treba.nwm nwm ale tak ak mu ich tak mu ich predam nws kolko by som mal pitat za kohuta a kolko za kuru?
kralovak
kralovak (266 příspěvků) 06.02.2010, 17:34:57 xxx.xxx.218.139
mm ved to pocuvaj dneska sme robili vonku a pozrel som sa do voliery.moje 3 kury spravili ako by rojnicu a jedna popri druhej sli jednym smerom a prehrabavali a prehrnali seno nws co hladali?? mali krmivo aj piesok hm?? ze by daky hmyz?
kralovak
kralovak (266 příspěvků) 06.02.2010, 21:19:21 xxx.xxx.218.143
to ma tiez napadlo ale mal si to vidiet pekne sa pockaly kym sa nenastupia do radu a az tak zacali spolu pekne ist a hrabat ja romislam ze do rohi im nasypem hliny ohradim to doskamy .a do hliny nasypem mucne cervy a žížali co ty na to??

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.