Aktuálně: 4 985 inzerátů174 058 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Co k andulkám?

anonymní (neregistrovaný) 09.09.2009, 10:29:08 xxx.xxx.165.56
Mám problém ve volieře 2x1.8x1.5 mám 4 páry andulek a jeden pár kakariků ale myslím si že andulkám se nedaří vyvést mladé protože je kakarici pořád napadají ve vedlejší volieře mám samostatně pár rosel pestrých petřeboval bych radu jestli nemám dát ty kakariky samostatně a rosely k andulkám nebo to nechat prosím o radu ?
acheron (neregistrovaný) 09.09.2009, 10:56:08 xxx.xxx.237.6
rozhodně byhckakariky oddoělil od andulek jinak nemáte možnost andulky odchovat prootže kakrici je budou tsále vyrušovat měl sem stejný porblém rozley neriskovat rozely jsou velice agresivní k osttaním papouškům zvlášt v době hnízdění což může skonhčit i smrtí některého z papoušků pokud jsou rozley mladé a zvyklé na osttaní papooušky a nencháte je hnízdit pak byste mohl skusit dát kakariky k rozelám a mělo by to být bez problému ale nejlepší by bylo kakriky oddělit jinam
kajik (neregistrovaný) 09.09.2009, 10:59:08 xxx.xxx.93.251
ja chovam andulky s rozelama pestryma uplne v pohode. Mlade rozely ale byly zvykle od zacatku byt s andulkama v jedne voliere.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.