Aktuálně: 4 897 inzerátů174 646 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

Díky všem kteří poradíte

anonymní (neregistrovaný) 10.09.2009, 10:01:24 xxx.xxx.104.85
Někdy se radí špatně, hlavně když za dobrou radu dostane člověk ještě vynadáno. Takže těch kteří rádi poradí ubívá jen kvůli tomu, že někdo chce dokázat, že všechno ví lépe a že je chytřejší než chovatel který má papoušky třeba 30 let. Takže dříve jste dostal na jednu otázku spoustu dobrých odpovědí, ale dnes si člověk otázku přečte a řekne si proč mám být na veřejném foru peskován od někoho, kdo se chce pouze projevit negativně. To je jen poznámka k tomu, proč některé odpovědi zůstávají nezodpovězeny nebo na ně odpoví pouze někdo.
anonymní (neregistrovaný) 10.09.2009, 10:05:51 xxx.xxx.26.224
Tak já bych spíš řekla že vynadáno dostane ten kdo se ptá :-)) Někdy opravdu není radno se ptát, člověk aby se bál ... ještěže bývám na pozici právě těch odpovídajících :-))
anonymní (neregistrovaný) 10.09.2009, 12:14:25 xxx.xxx.104.85
A tady jste klepla hřebíček na hlavičku. Mnozí odpovídající, kteří chovají nebo spíš mají jeden pár půl roku, už snědli všechnu moudrost a ví všechno, takže dobrou radu zavrhnou jako přežitek. nechci konkretizovat, protože by se okolo toho roztočil kolotoč dalších zbytečných připomínek. Takže je lépe si počíst a pokud nemáte bojového ducha nebo chováte papoušky pro potěšení a ne pro hádání, tak se do diskuse ani nezapojujete.
anonymní (neregistrovaný) 10.09.2009, 14:39:20 xxx.xxx.230.164
Souhlasim je mi 63let a ptáky chovám cca25let.To co musíte kolikrát spolknout je někdy nad lidské síly.Zařekl jsem se,že už nebudu nic psát,ale člověku to nedá.Petr
anonymní (neregistrovaný) 11.09.2009, 05:36:18 xxx.xxx.71.247
Píšete, člověku to nedá. Mě už to i "DÁ". Je mě líto těch co se ptají a zaroveň žasnu nad příkrostí těch co ještě dokáží napsat "tak jem dal papouškovi přes zobák prstem" na to opravdu nemůžete odpovědět a jen si myslíte ať si dělá každý co chce, jen pták je chudák. Při zapojení se do diskuze byste dostal přes zobák následně vy. Takže má nějaká diskuse nebo rada cenu? Nemá!
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 11.09.2009, 07:42:37 xxx.xxx.226.3
Ale má cenu a leckdy cenu zlata,hlavně z osobních zkušeností chovatelů, kteří sem přispívají a snaží se seriozně poradit.Takových rad si člověk váží.Člověk si to může vyhledat na seznamu, googlu, atlasu a bůhvíčem, ale není nad osobní zkušenost v praxi od "starých" praktiků.Takže i já se přidávám.MOC DĚKUJI:-))

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.