Aktuálně: 4 898 inzerátů174 639 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

Prosím o radu jakého Amazoňana

Josef S. (neregistrovaný) 10.09.2009, 15:13:44 xxx.xxx.2.142
Dobrý den. Chtěl bych si pořídit do bytovky papouška. Libí se mi Amazoňani. Prosím poraďte mi jaký druh Amazoňana je nejlepší na ochočení a pro pobyt v bytovce. Velice Vám děkuji za rady. Josef S.
sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 10.09.2009, 18:35:44 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. Především byste měl uvést do jaké ceny chcete amazoňana pořídit. Cena jednotlivých druhů se velmi liší.Taky by jste měl zvážit fakt, že amazoňané jsou hluční ptáci. Pokud Vás netíží peníze, ani hluk máte zelenou.Samozřejmě je nezanedbatelný fakt, že pokud chcete chovat takového papouška, chtělo by to o něm co nejvíce číst a a získávat informace. Hodně štěstí.
Josef S. (neregistrovaný) 10.09.2009, 19:09:59 xxx.xxx.2.142
Děkuji za radu. Počítal jsem nějakého do deseti tisíc. Právě bych měl zájem o ochočeného, tichého. Můžete mi tedy poradit? Děkuji mnohokrát. Josef S.
sunflowersman (neregistrovaný) 10.09.2009, 20:02:20 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. Do této ceny se dá sehnat amazoňan oranžovokřídlý. Amazoňany nechovám, ale tichého jsem nikdy neviděl. Bratránkova manželka nyní dokrmovala právě oranžovokřídlého. Super pták, ohromný mazel, ale i on si rád zařve za krásného slunného rána. pro mě je takový řev krásný, pro sousey být nemusí. To nejspíše musíte uvážit Vy sám.
cone
cone (1412 příspěvků) 10.09.2009, 20:05:54 xxx.xxx.208.5
Do deseti tisíc seženete pouze am. běločelého a venezuelského, snad při troše stěstí i modročelého. Co se týče hlučnosti, musí vám odpovědět ti, co je chovají. Ale i jednotlivci se můžou ve svých hlasových projevech značně lišit. Daleko tišší jsou amazonci a limitující cena je pro daleko více druhů. Hodně štěsí při výběru.
Mirka (neregistrovaný) 11.09.2009, 06:23:50 xxx.xxx.64.174
Mám v bytovce amazoňana modročelého. Samozřejmě občas si zařve, ale to je otázka chviličky, a to se určitě dá vydržet.Většinou to bývá reakce na něco, co se mu zrovna nelíbí, jinak spíš drbe a kecá. Je to fajn, když příjdete domů a on na vás huláka "ahoj". Lepší než pes, vyjící na měsíc.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.