Aktuálně: 4 832 inzerátů175 151 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Králováci

Ludva
Ludva (72 příspěvků) 04.10.2009, 12:57:06 xxx.xxx.42.37
Můj pár papoušků královských měl minulý rok 3 mladé a přežil jen jeden. Letos měli zas 3 mlade a nepřežil ani jeden. Že by je nekrmila bych neřek volata mají plné spíš si myslím že je zašlápla. Mám svislou budku a samice do ní vleze popoleze kousek dolu a pak skočí a tím jak skočí tak si myslím že skočí na ty mladé.ˇZkoušeli jste někdo vodorovnou budku? Myslíte že by do ní vlezli? Pošlete se fotky vašich budek pro papoušky královské děkuji
papy
papy (447 příspěvků) 04.10.2009, 18:51:46 xxx.xxx.64.132
zdravím a myslím si že bys měl skusit sešikmenou budku,protože ta je hluboká a samice nemůže na mladé skočit,ale to je můj názor.snad ti poradí ještě někdo.
anonymní (neregistrovaný) 04.10.2009, 20:21:25 xxx.xxx.169.28
Zdravim mel jsem podobny problem moji kralovaci meli letos prvni mlade kontroloval jsem je parvidelne kdyz jednoho dne jsem nasel vsechn(4)mlade mrtve dlouho jsem nevedel cim by to mohlo byt pac samice je pravidelne navstevovala a krmila kdyz jednou jsem se nekde docetl ze jsou velmi plassi a ze je vyrusi temer cokoli(to jsem zpozoroval i ja) takze me napadlo ze by to mohlo byt bourkou ktera se ten den predtim snesla a jelikoz se snesla v noci tak samicka urcite vylezla z budky kuli strachu z hromu a ve tme uz netrefila zpet do budky a to znamenalo ze ji mlade prochladli a uhynuli ale to je jenom ma zkusenost a neznamena to ze se to muselo stat i vam

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.