Aktuálně: 4 827 inzerátů175 271 diskuzních příspěvků17 761 uživatelů

konečně skoro dostavěno::D

parrot (neregistrovaný) 24.10.2009, 17:45:24 xxx.xxx.255.186
dobrý den přikládám fotky voliéry kterou ted doděláávm tak snad se bude líbit je ve fázi dokončování na jaro tam půjdou papoušci kteří sou ted v zimovišti rozměry voliéry jsou 4 metry na délu 2 metry na výšku a 2metry 50 na šířku uvažoval jsem že voliáéru předělím na 3 části ale nakonec sem nechal jednotný prosotr a ksusím společných chov na jaro tam půjde 6 párů andulek a párek letošních mníšků které jsem dnes zakoupil jsou opravdu krásní možná tam časem přidám ještě neofémy nebo pap kouřové a naspodek křepelky tak uvidíme snad se jim tam bude dařit hned jak to počasí dovolí budou se stěhovat stavba voliéry mě přišla zhruba na 4000 i s prací
Obrázek
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 24.10.2009, 20:21:42 xxx.xxx.226.3
Pěkné, padlo mi to do oka:-)).Uvažuješ také o vybavení do "přírodna"? Tím myslím pařezy atd.? Pokud ano, těším se na další fotky a držím palce.
parrot (neregistrovaný) 24.10.2009, 21:42:51 xxx.xxx.255.186
pro růžena sekretová díky moc ano uričtě uvažuju momentálně vše doděláávm takže hned jak bude hotova voliéra po funkční stránce tak se vrhnu na vnitřek voliéru mám vyloženou betonovými dlaždicemi kvůli hlodavcům aby se tam nepodhrbali ale v části která není zastřešená bude hlína nechám to zarůst trávou a nasadím i nějaké stromky samozřejmostí jsou i nějaké ty kousky dřeva a nějaké kamínky + čerstvé větve at mají papouchové co okusovat
momentálěn ještě dodělávám nové budky na příští sezonu pro nadulky a pro ty mníšky a ještě zepředu na dveře chci udělat takovou krmnou poličku abych nemusel ptáky vyrušovat tím že budu s kremním vstupovat do voliéry a riskovat případný ůlet někteého z nich určitě budu přikládat fotky jak se to bude vyvíjet děkuji moc a přeji mnoho ůspěchů v chovu s pozdravem parrot

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.