Aktuálně: 4 955 inzerátů174 095 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

jak je v Lysý

kajik (neregistrovaný) 30.10.2009, 18:47:04 xxx.xxx.93.251
tak je za nama prvni den vystavy. Co tam maji hezkeho ? Jedu zitra rano a nemuzu se dockat.
cone
cone (1412 příspěvků) 31.10.2009, 12:31:45 xxx.xxx.67.3
Prý je to paráda, kolega př. Anděl výstavu včera navštívil a poslal mi pár fotek, jednu tedy s jeho laskavým svolením uveřejním.Také jsem měl naplánovou návštěvu na dnešek, ale čekám na servisáka ke svému plynovému kotli - ještě jsem neměl problém jindy než začátkem zimy- a zítra mám již dlouho domluvenou akci se psy v Prostějově. Takže se nedá nic dělat.
Obrázek
kajik (neregistrovaný) 31.10.2009, 15:04:04 xxx.xxx.93.251
tak jsem dnes vystavu navstivil. V dolnim patre bylo vystaveny snad vsechny druhy papousku. Velice pekne. V prvnim patre pak byly vystavni andulky , plus prodej papousku. Nevim, jak to vypadalo v minulych letech, ale cekal jsem vic prodavajicich. Celkove shrnuto, jsem byl spokojen. Jel se mnou jeste kamarad, co chova jesterky a ten byl zklaman, protoze pod nazvem EXOTIKA cekal, ze tam budou i hadi, pavouci, jesterky a pod. Bohuzel nic takoveho tam nebylo. Jen par rybycek.
kajik (neregistrovaný) 31.10.2009, 15:05:49 xxx.xxx.93.251
jeste me dost zarazeli lide, co si papousky fotili s bleskem. Zkuste si nekdy dat fotak 30 cm pred sebe a vyfotte se s bleskem. At vite, jake to je
anonymní (neregistrovaný) 31.10.2009, 21:33:48 xxx.xxx.115.106
Jakejch pár rbiček. V bazénu byl krokodýl, pak želvy, pak nějaký plavací potvory co nevím jak se jmenujou , taky nádherní diskusi, jestli to byli- nevím, a další. Tak se příště rozhlédněte víc. Hady opravdu neměli, ale to musejí především chovatelé chtít vystavovat a ne aby návštěvníci brečeli. Mě tam v ptákách taky cosi chybělo, ale pokud nevystavuju, tak nekritizuju.
ondra77
ondra77 (45 příspěvků) 31.10.2009, 21:48:45 xxx.xxx.169.122
Výstava byla parádní.Vystavovatelům to muselo dát strašně moc práce takovouhle hezkou výstavu uskutečnit a tady ještě někdo píše že toho tam mohlo být víc to nehápu ak si zkuste něco takového zorganizovat sám,když by jste to udělal líp a nekritizujte ostatní!!!U me má výstava 1*
kajik (neregistrovaný) 31.10.2009, 21:58:15 xxx.xxx.93.251
Nekritizuju, vystava se mi take libila. Jen jsem na vystave pod nazvem exotika cekal vice druhu zvirat.
anonymní (neregistrovaný) 01.11.2009, 09:09:02 xxx.xxx.65.196
Tak prosím pořadatele, pro ty co toho tam bylo málo, přidejte prosím příště slona a opice! A nebo přímé spojení do ZOO.
anonymní (neregistrovaný) 01.11.2009, 18:19:02 xxx.xxx.249.60
Na Exotice jsem včera - sobota také byl stejně jako loni. Jelikož jsem především papouškář, necítil jsem se ve svém živlu. Nesouhlasím s Kajíkem. Pokud nebyl v Olomouci, tak ho informuji, že tam bylo dvakrát tolik papoušků. Z Lysé jsem si nic moc neodnesl. Známí drobotináři byli nadšení. Je to spíše akce pro ně, řekl bych. Měli tam pěkně upravené vitrínky. Aranžmá se jim docela povedlo. Za ty bych vystavovatele pochválil. Obvzlášť v těch vitrínách.
V prodejním sálu také nebylo moc k prodeji. Ale asi to bylo tím, že jsme tam byli až v sobotu okolo 12. Za sebe říkám, že dva ročníky mi bohatě stačily. Nejpozitivnější na celém výletu bylo asi dopoledne, které jsme strávili u nedalekého chovatele. Nebýt domluvené návštěvy, snad bych do Lysé ani nejel. Možná by nebylo špatné, kdyby se Exotika střídala s Exotou. Třeba by se účastnilo i více chovatelů.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.