Aktuálně: 4 731 inzerátů176 731 diskuzních příspěvků17 783 uživatelů

papoušek patagonský hnízdění?

nightdream (neregistrovaný) 16.11.2009, 18:32:10 xxx.xxx.255.186
dobrý den chtěl bych vás poprosit o rady při chovu a odchovu papouška patagonského koupil jsem tříletého polokrotkého samce papouška patagonského a plánuji pořídit samičku bohužel se mi podařilo sehnat jen mladou leotšní myslíte že v tom nebude problém? v jakém věku mohu pak očekávat odchvo jinak papoušky mám ted v zimovišti a jinak bývají ve velké venkovní voliéře
Brno
Brno (211 příspěvků) 16.11.2009, 19:31:43 xxx.xxx.212.78
Předně, patagonce na zimu nemusíš dávat do zimoviště, ale můžeš je s klidem nechat venku celou zimu. Stačí aby měli zákoutí, kam nefouká a budku na spaní. Hlavně opatrně při seznamování ptáků. Umí být agresivní. Dospívají asi ve třech letech.
nightdream (neregistrovaný) 16.11.2009, 19:37:25 xxx.xxx.255.186
díky moc za radu peo samičku jedu ve středu budu na ně dohlížet snad si na sebe zvyknou hmm takže musím čekat než samička dospěje ach jo no sna dkdo si počká ten se dočká bohužel starší samičku nejde sehnat ale jsou to krásní papoušci jsem moc rád že sem si je pořídil kdyžtak pak pošlu fotky jestli je chováte tak pak můžem třeba o nich popovídat tady je můj email michael.salamon@seznam.cz
mirous. (neregistrovaný) 13.01.2010, 21:50:05 xxx.xxx.178.248
zdravim.patagonce mam jis 7 let a je to uzasny ptak.ted jsem si slozil dalsi paru.nezazimuju je.je to tvrdy ptak a kdyz rikam tvrdy tak doslova,2 roky zpet jsme meli -18 stupnu.dal jsem jim trochu teple vody na ohriti a ty trdla jse totalne zmachtali a ani jim to neva.vetsinou zahnizdi az po 4 roku ale uz jsem slisel ze zahnizdily i po 2 letech.neni narocny,1 doporuceni pri mladych moc nehledte do budky umi byt agresivni,ja to zazil,stip me do nosa a jak jsem se lek tak jsemho vytahl aj z budky,oba jsme byli v soku,tak mam peknu zpominku.preji uspesny chov.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.