Aktuálně: 4 985 inzerátů174 060 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Co tomu říkáte?????

Brno
Brno (211 příspěvků) 20.11.2009, 19:27:35 xxx.xxx.212.78
Na to nemám slov. Snad to, že korela u nás nepatří mezi jatečná zvířata, tak by se o autory měl někdo z právního hlediska postarat. Jinak je to nechutné.
Arnny (neregistrovaný) 20.11.2009, 19:42:05 xxx.xxx.143.42
to neni normalni,myslel sem ze je to nekde v tajsku ale v cesku proste demenece nekterych lidi:-(
zbynek
zbynek (917 příspěvků) autor webu
20.11.2009, 19:47:43 xxx.xxx.142.1
Já mám za to, že je to "sranda". Určitě to nejsou korely, spíš nějaké křepelky nebo tak něco, které se jí běžně. Papoušci by jim jen tak neprošli. Všimněte si dlouhých končetin, papoušek to není.
Orina (neregistrovaný) 20.11.2009, 20:45:04 xxx.xxx.110.197
Je to báječný typ pro náctileté jak zlikvidovat papoušky, byť je toto video asi hloupý žert, tak to mnozí mohou myslet vážně. Už jsem jednou psala o slečínce, které vadila andulka, že pípá, tak jí zavřela do komory až tam hladem a žízní pošla. A myslím, že to není ojedinělý případ. Když dětičky dokážou kočce vypíchat oči, tak tady je návod jak nejlépe umučit papoušky. Hlavně že jsou takováto videa oficiálně povolená a nic se neděje.
Bery Miloslav
Bery Miloslav (143 příspěvků) 20.11.2009, 21:17:11 xxx.xxx.144.60
No to si snad dělaj prdel!!
Tohle je hnus a jestli to byli fakt papoušci, tak je třeba se zamyslet nad tím, kam to všechno spěje.
Tyhle jakoby skejťáci všeho druhu, který žijou free život a snažej se blejsknout jakoukoliv hovadinou by potřebovali občas proplesknout huby!!
Já bejt na té akci, tak je všechny zaškrtím i za cenu kriminálu smažky jedný!!
anonymní (neregistrovaný) 20.11.2009, 21:26:15 xxx.xxx.26.224
Jsem toho názoru že to taky nejsou korely, ale třesné je to že pro mnohé blbečky to bude fungovat jako návod jak to vyzkoušet, ať už na papouškovi, kočce, psovi ...
Bery Miloslav
Bery Miloslav (143 příspěvků) 20.11.2009, 21:33:55 xxx.xxx.144.60
Takovejch blbečků je tady dost, co ničej takhle zvířata.Já si vzpomínám, když jsem jako prvák zmlátil čtvrťáka na nádraží kde jsme čekali na vlak a on mlátil malé kotě kamenem do hlavy se slovy "Chcípni svině" Zlomil jsem mu nos, přerazil sanici a dvě žebra.Celej zbytek školního roku jsem měl veliké problémy s jeho kolegy ze čtvrtého ročníku coby mistr ČR určitého bojového umění, ale bylo mi to prd platné.Zadřeli mě na čem šlo, ale já žil s dobrým pocitem, že i kočku z nádraží, která měla nejistou budoucnost jsem ochránil od mago.. který by ji jistě zabil.
anonymní (neregistrovaný) 20.11.2009, 21:35:44 xxx.xxx.147.208
Ten "skvělý" super hyper cool seriál pro vymaštěné teenagery má více dílů myslím že tam už "vařili" akvarijní rybičky i laboratorní potkany. Taky si myslím že to nepečou ty korely, ale pro tu "cílovou skupinu" to bude velice pěkný návod k dalším cool legracím typu poštvání a roztrhání kočky psem a ještě se u toho natáčet. Je to prostě smutné
Ruza5
Ruza5 (988 příspěvků) 20.11.2009, 21:50:07 xxx.xxx.226.3
Nu,možná budu trochu kontroverzní k ostatním příspěvkům zde.Předem podotýkám, že bych žádné ze svých zvířat nesežrala!Pokud pominu, že některá zvířata u nás nejsou jateční a tedy by to mělo být bráno jako týrání zvířat ,tak v tom nevidím až takový problém. V Peru se chovají morčata na maso, u nás je to mazel,v Polsku se chovají jateční koně, u nás je to zábava,jinde jedí chrousty , u nás jsou chránění, onde se chovají na maso psi, u nás je to přítel člověka. Je fakt, že mi jsme zvyklí na kuřecí, vepřové, hovězí a jinde ve světě na nás nazírají jako na "prasata",co jsou schopni sežrat krávu. Ano, papoušek pro nás je přítel, hobby, zábava..jinde jsou však běžnou součástí jídelníčku.To je prostě fakt.Nu a video..tedy tu ukázku chápu jako letmé přiblížení toho, jak se jí ve světě.A ano, patřím k lidem, kteří to odsuzují , ale na druhou stranu by mě celkem zajímalo jako zvědavce, jak chutná pražená kobylka,červ, žralok, chobotnice, mravenec, morče atd.Někteří by to i v koutku duše zkusili, ale bojí si to přiznat nebo napsat.Jak říkám ale..rozhodně to nepodporuji a nevyhledávám.
anonymní (neregistrovaný) 21.11.2009, 19:10:35 xxx.xxx.65.247
Myslím že se naše společnost zvrhla byť zatím jen v předhánění se lepšího videa. Možná ale časem začneme zkoušet to co jsme ještě nezkusili a budeme říkat" vždyť je to exotika, tak proč to nezkusit" a na párty si upečeme třeba babičku, možná že to bude nemístný žert na videu, ale proč ne, když je tahle společnost zvrácená, třeba jí to časem příjde taky normální jako dobrý žert :-(

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.