Aktuálně: 4 898 inzerátů174 642 diskuzních příspěvků17 755 uživatelů

žako jak ho naucit mluvit

anonymní (neregistrovaný) 23.11.2009, 21:51:16 xxx.xxx.137.230
cau chtel bych si pořídit žaka jako domácího mazlíčka chci si kopit tak 3 mesíce staré ručně dokrmené mláde za jak dlouho ho naucím mluvit a jak ho to mam vubec naucit a aby ho to bavilo skouset nova slova nevim vubec jak na to nikdy jsem neskousel naucit papouska mluvit tak prosím moc o rady např. kdy a jak dlouho mu mám slova říkat jestli je lepsi mu je rikat na vecer rano, atd. za vsechny rady budu moc vděčný a jaké ovoce a pochoutky ma žako nejradeji
a myslite si ze je dobre když rekne nake slovo dobře tak mu mam dat najakou odmenu dik
anonymní (neregistrovaný) 24.11.2009, 07:32:05 xxx.xxx.62.209
pred koupi papouska si porid a procti knihu m. bartl: zako - papousek sedy. velmi vycerpavajici
anonymní (neregistrovaný) 24.11.2009, 10:44:37 xxx.xxx.154.90
Některý žako má obrovské nadání jiný neřekne ani slovo,prodával jsem mládata a některá už skoušela nějaká slova opakovat,krmení dávám pestré asi 20druhů zrnin v suchém nebo naklíčeném stavu a ovoce a zeleninu ,nejlépe je zvykat jej na vše od mládí ,krmení je lepší podávat v menším množstvý tak se naučí brát všechny druhy ,hlavně nedosipávat,tím jej skázíte.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.