Aktuálně: 4 690 inzerátů176 813 diskuzních příspěvků17 784 uživatelů

korela nechce na ruku

Janeisek
Janeisek (2 příspěvků) 29.11.2009, 16:52:18 xxx.xxx.51.152
dobrý den, potřebovala bych radu. Mam korelu zhruba 2 roky a v poslednich dvou měsících..přestala chodit na ruku.. dřív chodila normálně..ted kdykoliv ji nastavím ruku, tak couva a otaci se.. nevim co s tim.. poradte prosim..diky
Charlotte (neregistrovaný) 29.11.2009, 17:19:55 xxx.xxx.206.88
Ahoj. A nestalo se něco, kdy k tobě mohla ztratit důvěru? Třeba jestli si ji omylem nějak nezmáčkla, nebo jestli si neudělala prostě něco, co se jí nelíbilo. Zapřemýšlej, a kdyžtak budeš muset znovu navázet důvěru mezi vámi dvěma. Dej si na ruku nějakou baštu, a postupuj jak ze začátku.
anonymní (neregistrovaný) 29.11.2009, 17:23:14 xxx.xxx.102.74
A co krém na ruce, jiné oblečení, voňavka nebo návštěva. To jí mohlo odradit.
Janeisek
Janeisek (2 příspěvků) 30.11.2009, 12:43:44 xxx.xxx.203.140
no, v červnu jsme se stěhovali.. driv jsem mela jen jeden pokoj, takze za mnou litala z klece do postele.. jenze po prestehovani do vetsiho bytu spim jinde..a za mnou neleta tak jako driv..resp.to ustalo uplne.. a tak ji vetsinou pomazlim jen kdyz sedi na kleci nebo na vetvi.. mozna jsem to mohla zpusobit tim, ze posledni dobou jsem ji brala na ruku jen kdyz jsem ji vracela do klece nebo na vetev. mozna si zafixovala ze to znamena, ze bude zavrena :-(
zkousim to zatim pres clicker - s kterym jsem ji ucila zvonit na zvonecek..ale zatim na to nereaguje..jakmile ukazu prst otoci se.. :-(

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.