Aktuálně: 4 716 inzerátů176 681 diskuzních příspěvků17 782 uživatelů

Stále dokola

papy
papy (447 příspěvků) 02.12.2009, 10:34:15 xxx.xxx.14.22
musím souhlasit s těmi,kteří říkají že psát to samé dokola je hloupost.A ten který tady psal že nemá celý den čas sedět u PC,tak rozhodně nemá pravdu,protože to celý den určitě nezabere.Když se budete ptát tak ta odpověd vám stejně nepříde hned,protože všichni opravdu nemají čas celý den sedět u PC a neustále sledovat diskusy a když se objeví nový dotaz tak okamžitě odpovídat.A když si člověk pořituje papoušky tak většinou,protože má k přírodě vřelý vztah a chce zkusit chov papoušků,ale né je chovat ,,z donucení ,,.Ten který chce ty papoušky chovat a chce jim co nejvíce porozumět tak si na ty studije o jakých koliv problémech udělá.Ten kdo to má třeba z toho důvodu že to viděl u kamaráda a líbilo se mu to a nic o tom neví a už de s klecí pro ptáky tak to se mi tedy nelíbí.Znám jednoho chlapa,který si pořídil papoušky nic o nich nevěděl a na zem jim dal do takové vaničky bahno a vedle seno atd. a divil se že mu nic nesedí.On si myslel že si staví hnízda jako vlaštovky to přísahám.Nějaké páry mi tedy prodal s tím že mu to nesedí a že takové nechce.Tak jsem si vzal dva páry korel a ten jeden měl v hnízdě 5 a druhý pár 7 mladých.Pak se hrozně divil že u něho nic a u mě tohle.Když sem mu říkal že potřebují budky, tak mi na to odpověděl,že prý když budou chtít hnízdit tak si postavý hnízdo sami a nenechal si to vymluvit.Pak to takhle dopadá.Martin

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.