Aktuálně: 4 932 inzerátů174 206 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

Stavba

Jakub (neregistrovaný) 02.12.2009, 15:59:12 xxx.xxx.12.8
Dobry den mam dotaz na ktery najdu odpoved v knizkach na internetu vsude ale chtel bych otom podiskutovas chovateli: mam nacteno obrovske mnozstvo knizek casopisu a webovych stranek ale prece rada od chovatele je knezaplaceni ne?? Budu stavit voliery asi 3 rozmery budou 3delka 1sirka 2vyska chtele bych se zeptat jestetli muzu dat do prvni Rozely pestre do prostredni Papousky nadherne a do posledni Penanty?? jen bych se chtel zeptat jestli se nebudou ptaci napadat pres pletivo???dekuji za odpovedi
papy
papy (447 příspěvků) 02.12.2009, 16:25:50 xxx.xxx.14.22
no podle mě asi budou,hlavně penanti.já mám mezi nimi a červenokřídlímy radši dvojité pletivo.rozhodně se to vyplatí,jestli máte dát o 200 víc a mít jistotu že budou mít všichni drápy v pohodě tak dejte na mě.Je to na vás,ale já vím co dělá ten můj penant,když přiletí na zahradu např.straka.Hned vletí na pletivo a dělá to známé hrození penantů(ťaťaťaťaťa).At se daří
Jakub Pazderník
Jakub Pazderník (20 příspěvků) 02.12.2009, 16:40:49 xxx.xxx.214.9
Podle mně nebude problém.Ale radím mezi roseli nějaký druh (jako ve vašem případě).Já meti nimi mám mnichy.Ale penanti jsou velice agresivní proto doporuči dvojité pletivo nebo nějaký jiný druh(např.Mniši,Korely)
Jakub (neregistrovaný) 02.12.2009, 18:49:54 xxx.xxx.12.8
a muzou byt mezi temi penanty a rosalami byt papousci nadherni?? budou jim ublizovat??
Calta (neregistrovaný) 02.12.2009, 20:35:51 xxx.xxx.180.130
Dobrý večer.Nádherní a kouřový jsou velice klidní papoušci.Právě mezi rosely se hodí výborně.Sám to mám poskládané-penanti,králováci,barnardi,červenokřídlý,penanti,kouřový,penanti,nádherní,čevenokřídlý.Dokonce dvojité pletivo nemám všude a funguje to.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.