Aktuálně: 4 684 inzerátů176 734 diskuzních příspěvků17 783 uživatelů

POHLAVI U AL.MALYCH

Lukyoctavia
Lukyoctavia (1 příspěvků) 29.12.2009, 18:31:49 xxx.xxx.63.11
Dobry den
Mam dotaz jestli nekdo z vas nema zkusenost s chovem al.malych a jestli se u nich neda urcit pohlavi jinak nez jen podle krouzku na krku napr. podle chovani atd. vlastnim par al.malych u samecka jsem si na 100%jist je mu pres 3,5 roku a je vybarven ma krouzek na krku, ale u nedavno zakoupene udajne samicky krouzek 08 nevim po ranu vydava melodicke zvuky podobne jako u samce je to normalni dekuji
anonymní (neregistrovaný) 30.12.2009, 21:09:22 xxx.xxx.112.110
jak uz jsem vam psala.u alexandra stareho 2 roky to uz se krouzek objevuje,mam alexandra maleho 08 duben a krouzek ma,jinak podle kroouzku se to da poznat pozorovanim ptaku.koupila jsem samce nez mel krouzek.dala jsem ho do voliery a asi tyden na to se zacal naparovat samicce klanil se kni,neco si broukal pod vousy a furt se naklanel a zase rovnal,byla to sradna je pozorovat,uz loni jsem k samicce koupila udajne samce ale takhle jako ten zelyny samec se nechoval a tak jsem si rekla ze modra bude samice.proste se ignorovaly,zato zeleny samce se naparoval,takze mim pozorovanim a traveni casu u voliery jsem zjistila ze mam dve samice a jednoho samce.zkuste si k nim sednou a pozorovat je jak se k sobe chovaji.me taky samice po ranu zpivala ale ted uz to nedala protoze jsem ji koupila samce.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.