Aktuálně: 4 688 inzerátů176 785 diskuzních příspěvků17 784 uživatelů

darovanie zaka

nikuska
nikuska (1 příspěvků) 04.01.2010, 19:55:44 xxx.xxx.163.56
olám sa Lukáš Zbráš a mám 15 rokov. Od 05.01.2009 bojujem v DFNsP v Bratislave s diagnózou akútna myeloblastová leukémia. I napriek silným, agresívnym chemoterapiám moj zdravotný stav nenaplnil očakávania mojich ošetrujúcich lekárov. Nakoniec padlo rozhodnutie podstúpiť transplantáciu kostnej drene. Ako zhodnou darkyňou sa ukázala moja 18 ročná sestra. V súčasnosti ležím na oddelení transplantácie kostnej drene v DFNsP v Bratislave. Dňa 15.6.2009 som bol transplantovaný kostnou dreňou svojej sestry a čakám teraz na prihojenie štepu kostnej drene. Nakoľko po transplantácii budem minimálne rok v izolácii doma a nebudem môcť navštevovať kolektív a kamarátov mojím veľkým snom je mať ručne odchovaného papagája Žaka sivého s priestrannou klietkou. Na nete som si našiel aj kontakt na pána Luboša Račkoviča, ktorý sa zaoberá takýmto odchovom papagájov. Papagája by som si naučil sám rozprávať a bol by mojim spoločníkom a kamarátom, nakoľko zvieratá mám veľmi rád. Ak by to bolo možné splnením tohto môjho sna by ste mi spravili nesmiernu radosť. Vopred ďakujem za možné splnenie môjho sna a ďakujem všetkým štedrým sponzorom, ktorý plnia sny nás chorých detí.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.