Aktuálně: 4 704 inzerátů176 897 diskuzních příspěvků17 789 uživatelů

agresivita mníšků šedých

Kamil (neregistrovaný) 09.01.2010, 15:00:22 xxx.xxx.24.173
Chtěl jsem poprosit o radu-mám společnou voliéru s párem mníšků, nádherných, korel a rosel a chtěl bych k nim pustit ještě jeden pár mníšků. Máte někdo zkušenost- jestli je nebude ten původní pár napadat, případně i další osazenstvo voliéry? Nerad bych o někoho z "osazenstva" přišel. Díky za reakce!!
Brno
Brno (211 příspěvků) 09.01.2010, 17:13:07 xxx.xxx.212.78
Měl jsem jeden pár mnichů a na podzim jsem k nim přidal další tři. Pár dní ty nové proháněli, ale v rámci mezí. Obecně se říká, že mnichů má být tři a více párů. Dva mezi sebou neustále bojují o nadvládu. Jek je to s ostatními druhy nevím.
anonymní (neregistrovaný) 09.01.2010, 17:40:31 xxx.xxx.16.80
je mozne, ze ty co uz tam mate si budou branit vlastni prostor. Takze bych zaroven s novym parem dal do voliery neco noveho. Nevim, napr. nejaky kmen.
anonymní (neregistrovaný) 09.01.2010, 18:41:02 xxx.xxx.175.250
Pokud uvažujete o odchovu u chovaných papoušků tak je rozdělte všechny. Maximálně v případě nouze a prostorné voliéry spolu nechejte pár nádherných a korel. Lidi prosím Vás za ty chované papoušky, kuva čtěte učte se. Nemůžete to všechno kopat v kupě jak drůbež na dvorku.
anonymní (neregistrovaný) 10.01.2010, 05:10:27 xxx.xxx.68.29
Někdo si plete papoušky s rybičkama v akváriu, ale i ty se všechny mezi sebou nesnáší. Pro větší barevnost a různorodost by k sobě dali ary i amadiny. Bohužel to co se mezi sebou snáší bývá ve většině případů samec se samicí a i tam může dojít k napadení. Také se dávají papoušci k sobě z nedostatku místa. Ale když není místo musím si bohužel nějaké další pěkné papoušky odpustit. Nemůžu chovat všechno dohromady protože se mi to líbí .

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.