Aktuálně: 4 866 inzerátů175 085 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

malý alex-pomoc :-(

Stokr4252
Stokr4252 (9 příspěvků) 06.02.2010, 10:08:59 xxx.xxx.0.179
Dobrý den mám papouška alexandra malého a chtěl bych se Vás zeptat na následující 2 věci . takže za 1, papouška "Ozáka" jsem si už docela slušně ochočil teda aspon vzhledem k tomu ze jsem ho koupil ve zverimexu uplne divokyho ( ted uz prilitne na rameno popiskavá mi do ucha občas přilatí i na ruku ...) ale bohužel začal být agresivnější na ostatní členy rodiny a ja nevím čím to je...:-( prý k nim normálně příjde ( kdyz je v kleci ) a oni mu chteji dat neco dobreho a on pribehne a stiskne je ale vyrazneji než je tomu zvikem... a prý to doost bolí - bohužel jsem si všiml že je takový agresivnější i na mně ale jen trochu bohužel nevím čím je toto jeho chování způsobeno a tak se obracím na Vás... a za 2, kdyz si zvykl na svou klec tak asi po 8 měsících co ho mám sem mu dokoupil do klece další misku menší než ty ostatní na takový ten písek co potřebuje pro lepší trávení ale vždy de a tu misku vyhodí na zem ... což si myslím že je docela škoda protože ten písek přeci potřebuje nee ??? Tak předem děkuji za vaše rady.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.