Aktuálně: 4 558 inzerátů178 362 diskuzních příspěvků17 808 uživatelů

Mate nekdo skusenost??

Jindra (neregistrovaný) 07.02.2010, 18:44:14 xxx.xxx.12.8
letos bych chtel skusit chov zebricek v hejnu ve velke voliere mam kdyspozici volieru 3.5metru sirka a 4 metry delka vyska je 1.5 metru do teto voliery odstavuju odchhovy ale letos bych chtel do teto voliery dat 7 paru zebricek. ma nekdo skusenost chovu v takovem hejnu?? pripadne muzete doporucit co knim pridat musim podotknou ze lihnu bazanty obecne a krepelky a to do teto voliery prijde koncem kvetna voliera bude plna smrkovych vetvi kvuli tem bazantum.
anonymní (neregistrovaný) 07.02.2010, 19:06:50 xxx.xxx.244.86
No napad dobrý, ale jsem zvědavy jak v takové voliéře budete chytat mladé zebry a na podzim i chovné pary...
zalud (neregistrovaný) 07.02.2010, 19:14:56 xxx.xxx.99.34
cau mival jsem ve voliere 3mx0,5mx2m(dxsxv) 11 paru zebricek mel jsem je samostatne bez ostatnich ptaku ale myslim si ze bazanti a spol by jim nemeli vadit .Je tu ovsem mensi problem s nasedanim jelikoz je tam vic paru tak se porad otravuji mezi sebou a berou si material nastaveni hnizd ( toho nebudou mit nikdy dost - jsou schopni zastavit snesena vajicka nebo jiz vylihnuta mladata)to znamena ze odchovy jsou mene pocetne a mldata jsou mensi me se teda osvedsil chov po parech v klesich je to snazsi i kuli odchytu mladat neumim si predstavit jak nekdo chyta zebricky v tak velke voliere jak pises jedine mit krmne klece do kterych bys je lehce chytil . Smrkove vetve samozrejme vubec nevadi naopak se v nich budou citit bezpecne.
Jindra (neregistrovaný) 07.02.2010, 19:24:00 xxx.xxx.12.8
no ted me napadlo ze knim jeste pridam jeden par korel to bytake nevadilo ne??? jo a otazka pro zalud kolik mladych si odtech 11 paru odchoval???
Jindra (neregistrovaný) 08.02.2010, 17:52:32 xxx.xxx.12.8
poradi jeste nekdo?? a dofam ze mi zalud odpovi na otazku dekuji!!
anonymní (neregistrovaný) 08.02.2010, 19:56:08 xxx.xxx.26.224
Korely by mohly být určitě bezproblémů, je to mírumilovný druh. Hejnový chov zebřiček je spíš pro potěchu oka, odchovy v těchto skupinách bývají velice slabé, běžným jevem je že některé páry mladé prostě nevyvedou.
odchovy po párech jsou co se týče odchovů nejlepší, u zeber to platí dvojnásob .)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.