Aktuálně: 4 564 inzerátů178 380 diskuzních příspěvků17 809 uživatelů

papoušíček šedokřídlý

Zdenda (neregistrovaný) 08.02.2010, 05:49:54 xxx.xxx.215.173
Zdravim, chtel bych se zeptat jestli je mezi Vami nejaky chovatel tohoto druhu a rad bych poprosil o nejake info, narocnosti,a podobne. Na internetu toho moc neni. Pres 10 let jsem choval andulky, ale uz je nemam a rad bych neco maleho na hrani do bytu :-) a tento druh me velice zaujal.
Kdyztak kontakt na nejakeho chovatele-na internetu jsem nasel jednoho, ktery ma na strankach i kusy na prodej, ale nikde kontakt kde bych ho mohl sehnat :-)
Urcite je lepsi kupovat rucne dokrmovaneho ze? a jak je to se starim, zvykne si na me starsi papousicek...napr z roku 09?
diamond (neregistrovaný) 08.02.2010, 07:45:37 xxx.xxx.245.178
ja som nedavno kupil 5 parov.su medzi nimi straky,modre,zelene,lutina a americke zlte.dalej europska zlta a este bledomodry pastel.mne to pride ako modra dilute mutacia,ale nie som si 100% isty.v marci idem este prikupit nejake fallow a americku bielu.prvy parik sa mi zacal krmit a uz sa aj paria a samicka navstevuje budku.tu je stranka ohladom forpusov.http://www.forpus.estranky.sk/

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.