Aktuálně: 4 876 inzerátů174 842 diskuzních příspěvků17 757 uživatelů

žako v ložnici

david (neregistrovaný) 15.04.2010, 20:12:52 xxx.xxx.91.52
ahoj ,ma někdo žaka v ložnici nebo v děckem pokoji.
Orina (neregistrovaný) 15.04.2010, 20:26:16 xxx.xxx.85.245
Já mám v ložnici pár amazoňanů a večer si s nima pěkně pokecám. Nsmíte být ale alergičtí na prach z peří, protože toho je v ložnici při spaní víc. A pak to chce každý den luxovat a stírat na mokro. Prostě pokud máte papoušky rádi, tak jim musíte vysluhovat :-D)
anonymní (neregistrovaný) 15.04.2010, 20:34:11 xxx.xxx.91.52
diky zitra si jedu pro žaka,doufam že si to prodavajici nerozmysli a vše bude OK
David
cone (neregistrovaný) 15.04.2010, 21:00:27 xxx.xxx.67.3
Davide, žako práší daleko více než třeba amazoňani.Pokud ložnice - hrůza, dětský pokoj děs+hrůza+dávka nezodpovědnosti k dětem. Mám nyní dokrmovaného žaka v obývacím pokoji 10 x 4m a je" to "všude.
fylip (neregistrovaný) 15.04.2010, 21:03:09 xxx.xxx.80.34
Dobrý den,
Tak i kdyby si to snad rozmyslel tak žaka dneska seženete:)Je přežakováno:)
ale i tak vám přeju hodn štěstí.Já bych si žaka asi nekoupil.odně lidí říká že hodně práší a třeba eklektusi nebo amazoňani jsou pro mě pěknější:) Žako je pro mě takoví africký ´´holub´´:)
fylip
Marty (neregistrovaný) 15.04.2010, 21:03:26 xxx.xxx.249.60
Dobrý den, nepomohla by v tomhle případě čistička vzduchu? Něco na způsob ionizátoru prachu? Známý, který chová drobotinu v ptačí místnosti ho používá a říká, že je tam vzduch příjemně čistý a voňavý.
Orina (neregistrovaný) 15.04.2010, 21:24:26 xxx.xxx.103.85
On žako nežije rok nebo deset let a všechno se musí pořizovat s rozmyslem. Já žaka nebo kakadua nemám z těch důvodů že tzv. práší., ale i z mnoha dalších důvodů. Než si člověk opatří papouška musí vědět co to obnáší a do čeho, na spoustu let, leze.Papoušek se chce zabydlet ve svém domově a ne aby za pár roků zase někam cestoval. Chce mít svůj pořádek a specielně žako má rád i svůj denní rituál. Žako pokud má být pravým papouškem není pro každého i když ho drží spousta lidí.
cone (neregistrovaný) 16.04.2010, 08:44:48 xxx.xxx.67.3
fylipe, žako byl v minulosti se senegalcem asi nevíce dovážený druh papouška, takže se není co divit, že je přežakováno, navíc se i odchovy daří. Ale je to pan papoušek srovnatelný svým chováním - myslím inteligencí odchovů- s amazoňany a kakaduy - všichni menší pap. jsou jen odvar těch jeho schopností. Ale pokud pozorně koukáš na nabídky / inzeráty a burzy / tak je i nadbytek amaz. modročelých, kubánských, kakaduů růžových.....
Marty možná sis všiml, pod oknem na druhé straně pokoje mám zvlhčovač s čističkou Bionaire, ale zlepšení co se týče prašnosti nastalo jen trochu.
PS-je nefér psát, co bych si "já" nekoupil, osobně také vím o několika druzích, ale možná se někomu právě líbí - proč jej odrazovat?
fylip (neregistrovaný) 16.04.2010, 13:31:09 xxx.xxx.80.34
Dobrý den,
Cone:Nechtěl jsem nikoho odradit, jenom jsem napsal můj názor na žaky:)
Měl jsem senegalce na ochočení a byl perfektní.Dokoupil jsem k němu později samce a lezli do budky, ale samici mi něco zabilo.Nevím co to bylo.Dvojité pletivo jsem měl, ale chci říct že senegalec je na ochočení taky dobrý i když žakovi se určitě nevyrovná.Další důvod proč bych si ještě žaka nekoupil(nevím jak moc to je pravda) je že je hodně stresoví a rád se škube.Nechci nikoho odrazovat, jenom jsem na to napsal svůj názor.
Viděl jsem že ají kakadůů ružovích a amazoňanů je hodně.
V přerově je dost amazoňanů pokaždé.
fylip
Orina (neregistrovaný) 16.04.2010, 13:42:13 xxx.xxx.91.158
Pravdou je, že začátečník se nad větou *to bych si nikdy nekoupil* zarazí. Já si však vzpomínám jaké rozmíšky jsme zažili mezi pejskaři, který pes je nejepší. To jsme se hádali my, co jme měli velké psy a když k nám přišli ti malý, tak jsme se najednou všichni stmelili a hrrr na ně a brojili jsme proti zakrslíkům. Takhle je to i u papoušků. Jedni budou vychvalovat velké papoušky jiní zase malé, ale když k vám příjde někdo kdo nesnáší ptáky obecně, tak se všichni papouškáři spojí a nedají dopustit ani na vrabce!! :-D)
Meda (neregistrovaný) 08.03.2014, 17:14:06 xxx.xxx.195.104

Navazuji na starší diskuzi ohledně čističek vzduch. Mám žaka,  2 psy.Jaké máte novější zkušenosti s čističkama vzduchu, jakou byste doporučili.Díky.

 

Květa (neregistrovaný) 08.03.2014, 19:23:29 xxx.xxx.111.26
Odpověď na příspěvek uživatele Meda z 08.03.2014, 17:14:06

Máme taky žaka,čističku máme IONIC CARE.Reklama naní byla v Loskutákovi.

Meda (neregistrovaný) 09.03.2014, 16:23:20 xxx.xxx.195.104
Odpověď na příspěvek uživatele Květa z 08.03.2014, 19:23:29

Díky moc, mrkla jsem na to. A jak jste spoojení? Na Heurece jsou i kritiky.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.