Aktuálně: 4 870 inzerátů174 735 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

DOTAZ. co přidat ke korelám ?

Zd.brazdilova
Zd.brazdilova (1 příspěvků) 16.04.2010, 23:21:54 xxx.xxx.57.166
Dobrý den. Prosím hodné a chápavé chovatele o radu pro začátečnici s voliérovým chovem..Mám DOMA v kleci 1 pár andulek. Dostala jsem před vánocemi 1 pár korel,které chovám ve větší kleci v dřevárce.. Nyní korelám vyrábíme menší venkovní voliérku. Chtěla bych k nim přidat ještě nějakou drobotinu.. Lze chovat 1 pár korel, 1 pár andulek a ještě k tomu přidat i nějaké zebřičky? Nebo jen korely a andulky? Nebo jen korely a zebřičky? A kolik zebřiček? Může být i více párů? Víte,přečetla jsem už spoustu názorů a diskusí, dokonce jsem se ptala i chovatelů,ale názory se liší. Jsem dosti zmatená. Líbí se mi pestrost voliér-ale také bych nerada udělala chybu. Prosím-poraďte a podrobněji okomentujte,s čím mám počítat... Děkuji moc moc. Zdenka.
anonymní (neregistrovaný) 17.04.2010, 08:52:17 xxx.xxx.193.236
korely a andulky,klidně i více párů andul.Nic víc bych tam nedávala, takhle je chováme už 30 let a funguje to. Měli jsme i dva páry korel - někdy to funguje, dokonce nám samec krmil mláďata z druhé budky. Jindy se nám samci tak porvali, že jeden z nich umřel. Andulky se snesou, raději víc párů, navzájem se hecují k hnízdění.
fylip (neregistrovaný) 17.04.2010, 11:58:57 xxx.xxx.80.34
Dobrý den,
S 2 párama korel jsem měl ají spěváky,kakariky a znám lidi kteří s nimi měly ají horské a neofemy.
fylip
anonymní (neregistrovaný) 17.04.2010, 12:10:27 xxx.xxx.4.246
Já tam mam alexndry malé.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.