Aktuálně: 4 837 inzerátů175 160 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Co mu je?je nemocnej??

Aky
Aky (12 příspěvků) 12.10.2007, 17:26:07 xxx.xxx.30.36
Ahoj moc prosím,,dneska jsem zjistila,,že můj alexandr maly má problem povídat a ani mu nejde křičet,,vydá jen takovej skřek?včera to bylo v pohodě,kříčel a povídal,,Je nemocnej?byla jsem sama bez něj u veterinářky dostala jsem pro něk jitrocelové kapky na nastuzení,,jinak baští normálně,,Jen ze sebe nevyda skoro hlasku,kychl jen asi dvakrát,,nekašle.Pomocte dejte radu co by to tak bylo? kuju ahojky
Aky
Aky (12 příspěvků) 12.10.2007, 17:53:55 xxx.xxx.30.36
tak změna kejchá jako by byl zahlenenej,,je dobre davat atb?zatím mám jen ten syrup na kašel..Mám strach aby mi neumřel,,poradte pokud mate stím zkušenost prosím co je dobre udelat aby se uzdravil
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 12.10.2007, 22:50:51 xxx.xxx.123.54
Dpbrý den. nemá náhodou nad nozdrama peří lehce mokré? Pokud ano, tak je možné, že chytil rýmu například z průvanu. Podívejte se mu na opeření nad nozdrami.
Aky
Aky (12 příspěvků) 13.10.2007, 18:08:53 xxx.xxx.30.36
tak nema má to suche nozdry krásně čisté.Dneska už řve,občas si frkne,jen jednou když na mě zle křičel,tak jako zakašlal.Jinak baští normálně i si veme dobrutku,není skleslej.Nevím,zda třeba jen nemění hlas??nikdy jsem neměla papouška co mluví,,tak opravdu nevím,,co je normál a co ne,,ale je to moje prdelka a po te práci co jsem sním měla,,ho nechci oplakávat.Moc děkuji..Tak nosanek i peříčka ma čiste,,Aky

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.