Aktuálně: 4 564 inzerátů178 376 diskuzních příspěvků17 809 uživatelů

Jaké hračky pro yorkšíra

anonymní (neregistrovaný) 29.07.2010, 10:45:29 xxx.xxx.30.143
Ahoj. Máme 10-ti týdenního yorkšíra. Zatím má jako hračky takový ten uzel z provázků a tenisák. Nemůžou ho po tom tenisáku bolet zuby, nebo třeba vypadnout? Jsou to vhodné hračky pro tak malého psa? Také jsem někde četl, že by měl pes mít asi 7 hraček. Poradíte mi prosím ještě nějaké další? Mockrát děkuji
anonymní (neregistrovaný) 12.08.2010, 11:24:30 xxx.xxx.193.236
máme dvouletou Gábinku a hraček má jak malé dítko, zajímavé je, že vždycky pozná, co je nové a to ji nějakou dobu "drží". Pozor na míčky, i když jsou ze zoo prodejen, už se mi párkrát stalo, že byly z naprosto nevhodného materiálu a pejsek z nich škubal kousky gumy. Gabča má ráda plyšové hračky - má pejska, medvídka, pozo, pokud kupujete hračky v hračkářství - pouze vyšité očička, ne perličky!!! Já kupuji plyšáčky jako přívěsky k mobilu nebo na klíče - takové ty mini, má i látkového pejska ze zoo prodejny, toho má od svého narození a ještě ho nezničila,a samožřejmě pískací gumové hračky. Tenisáky má rovněž a dokonce má po synovi házenkářský balon,ten miluje, zápasí s ním a vzhledem k tomu, že je trošku vyfouklý, dokáže ho i přenášet. Prostě hraček má fůru ...
Jája (neregistrovaný) 12.08.2010, 16:25:18 xxx.xxx.190.32
Ahoj, je důležité, aby hračka nebyla pro pejska nebezpečná. Náhodou mám v počítači obrázek z knížky, který byl původně využitý na můj blog, tak tedy přikládám obrázek. Byl u toho i nějaký text, ale ten nešel vidět, tak jsem ho zamazala. Určitě jsou vhodné i hračky s pamlskem uvnitř, je to pro pejska skvělá zábava. Jestli Vám nebude vadit občasné pískání, zakupte i pískací hračky.
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.