Aktuálně: 4 805 inzerátů175 742 diskuzních příspěvků17 770 uživatelů

Vzkaz pro anonyma

sunflowersman
sunflowersman (399 příspěvků) 02.08.2010, 17:48:12 xxx.xxx.175.196
Dobrý den. Dnes mě byl přes zdejší inzerci zaslán mail od anonyma se stupidní narážkou ohledně mého inzerátu. Jelikož na přiložený mail nejde odpovědět, chtěl ybch odepsat anonymovi zde. Milý anonyme. Lidé jako vy, co si dovolí někomu poslat mail tohoto ražení, patří nejspíše do skupiny úchyláků ukájících se na otravovaní svých úspěšnějších kolegů chovatelů. Pochybuji, že o papoušcích, kteří dominují v inzerátu vůbec něco více, a už vůbec ne o cenách těchto ptáků. Také si nevzpomínám, že by jsme spolu někdy husy pásli a od kdy si tykáme. Dám vám také jednu radu. Pokud jste člověk povahy, o které vypovídá váš mail, tak chovatelství zanechte, jelikož vás nejspíše závist jednou sežere. V moderní civilizaci existuje mnoho patologickýh jevů a pokud potřebujete odbornou pomoc rád vám pomůžu a zajistím ji. Miroslav Štěpán
anonymní (neregistrovaný) 02.08.2010, 18:05:33 xxx.xxx.193.236
stalo se mi totéž u inzerátu na ifauně. Zřejmě se někdo dobře baví ...
Zdenka (neregistrovaný) 02.08.2010, 21:44:27 xxx.xxx.57.166
Mirku zdravím.. I když nevím úplně přesně o co šlo-jsem při tobě. Vždyť každý, kdo tě mohl poznat osobně jako já,musí potvrdit, že jsi dobrý člověk a zkušený chovatel. Chápu tvoje rozčarování- ale mám svou teorii-i když TVRDĚ řečeno: "debil zůstane debilem"..Svět je obrácený naruby, slušnost jakoby neexistovala, člověk se někdy nestačí divit a navíc se ledacos těžko rozdýchává.Ale buď nad věcí. Je dobře,že jsi to zveřejnil - patří to tu. Rozumím tvému rozčarování. Určitě najdeš u mnohých dalších pochopení, což snad bude zadostiučiněním za to, jaký jsi. Měj se - a ať se ti daří. Zdenka.
cone (neregistrovaný) 02.08.2010, 22:11:27 xxx.xxx.67.3
Také jsem již něco takového tento měsíc zažil, je to nějaký lehce postižený anonym, již se probíral i na iFauně, dotyčný se asi tímto způsobem baví. Pokud by takoví jako on dokázali ubírat ostatním chovatelům chuť do chovu, bylo to přesně to o co jim anonymě v podstatě jde. Hoď tento výpad Mirku za hlavu. Zdravím a přeji další úspěchy v odchovech šiška ol.
anonymní (neregistrovaný) 02.08.2010, 23:03:09 xxx.xxx.51.15
Také bych se chtěla podělit o zkušensti. Na Fauně jsem si podal inzerát, že koupím žaka na dokrmení. Ozval se mi chovatel, který měl dvě mláďata a musel náhle do nemocnice. Prodal mi jednoho za 5 tis, ale podmína byla odebrání obou dvou. Vzal jsem si tedy oba za 10. tis. Dal jsem inzerát, že tedy prodám jednoho za 5500 Kč. To jsem si tedy vyslechl! Jeden psal, že jim kazím ceny, ale druhý že jsem překpník, když teky navyšuju cenu o 500 Kč(v inzerátu jsem to vysvětlil). Cenu jsem navýšil pouze o cenu benzínu, protože jsem pro ně jel 300 km. Tak nevím, co jsem udělal špatně:
anonymní (neregistrovaný) 03.08.2010, 07:35:29 xxx.xxx.68.194
Stalo se mi také něco podobného, když jsem si dal izerát na prodej. Dotyčnou osobu jsem vykázal do patřičných míst, ale člověka to hodně na..re . Toto se hold děje a dít asi bude .

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.