Aktuálně: 4 521 inzerátů178 405 diskuzních příspěvků17 809 uživatelů

Jakého papouška?

Adam-s (neregistrovaný) 09.08.2010, 10:57:39 xxx.xxx.243.66
dobrý den chtěl bych se zeptat jakého papouška by jste mi doporučili, začínal bych s chovem (měl jsem rybky) papoušků a moc o tom nevím tak bych se chtěl zeptat jestli by jste mi doporučili nějakou knihu o chovu a nějaký dobrý obchod kde ho koupit a samozřejmě toho papouška vhodného pro "začátečníky" Děkuji
Jéňa
Jéňa (65 příspěvků) 09.08.2010, 11:20:24 xxx.xxx.4.246
Já myslím že nejvhodnější papoušek pro začátečníka je andulka,nebo korela.Knihu můžu doporučit Ptáci v klecích a volierách od Verhoef Esthe,kupoval jsem ji v Levných knihách.Papouška si ze zverimexu moc nekupujte.Spíš na burze nebo přímo od chovatele.
fylip
fylip (1289 příspěvků) 09.08.2010, 12:59:35 xxx.xxx.80.34
Dobrý den, Taky bych doporučil tu knížku co psal pán na demnou. Má takovou zelenou vazbu a je nan ní tuším andulka. Na vybrání papouška vám to bude stačit , ale pro více informací bych už si potom byt váma koupil jinou knížku(např něco o australských papouškach třeba od vašíčka).Možná by jste mohl začít i s neofemama,kakarikama nebo zpěvákama. fylip

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.