Aktuálně: 4 686 inzerátů177 009 diskuzních příspěvků17 791 uživatelů

Alexandr malý pár v bytě ?

Renard
Renard (12 příspěvků) 22.08.2010, 12:58:50 xxx.xxx.225.202
Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Mám doma cca 6-ti měsíčního Alexandra malého, ručně dokrmeného mezi sourozenci, ochočeného,samečka (DNA testovaný) a přemýšlím, zda k němu pořídit v příštím roce samičku (mládě, ručně dokrmenou). Počítám s tím, že v páru budou papoušci hlučnější a nebudou tak vázaní na člověka. Nejde mi o chov,spíš jen o jejich spokojenější život. Nemáte někdo zkušenosti, jak moc se pak změní jejich chování vůči člověku? Případně je možné střídat u takového páru umístění doma a ve voliéře? Děkuji moc za Vaše názory :-)
Vlaďa (neregistrovaný) 27.08.2010, 18:07:41 xxx.xxx.163.130
Udržujte s oběma častý kontakt a můžete je klidně přemísťovat z bytu do venkovní voliéry. Tak Vám zůstanou trvale krotcí, trčitě budou i mladí a Vy budete naprosto spokojená. Ať se Vám to podaří.
fylip
fylip (1289 příspěvků) 27.08.2010, 19:03:02 xxx.xxx.80.34
Dobrý den, Myslím že když přikoupíte samici, tak přestanou byt krotcí. Když pujde samec později třeba do toku, tak bude agresivní i na Vás. Já jsem k scela ochočenému senegalci dokoupil samce do páru a později už mi ani nesedl na ruku. fylip
Orina (neregistrovaný) 27.08.2010, 20:41:30 xxx.xxx.85.39
U senegalce záleží asi jak se který vyvede. Já jsem měla senegalců víc párů a milí byli stále všichni I teď když je jim 12 let tak se na mě těší a volají na mě a mazlí se. Snad vám to vydrží i u alexandrů.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.