Aktuálně: 4 667 inzerátů177 677 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Klece a noví majitelé

Orina (neregistrovaný) 04.10.2010, 12:29:29 xxx.xxx.101.155
Asi bych na toto téma nepsala, ale překvapilo mě, že jedna majitelka měla dvě andulky v kleci 30x30 a výška 45 cm Ptáci tam seděli na plastových bidýlkách. Když jsem jí řekla že je to pro dvě anduly na žití malé, tak prohlásila, že tedy tu klec překlopí. Píši to jen proto, aby se noví majitelé papoušků zamysleli jaký domov andulkám a nebo jiným menším papouškům pořídí. Někdy chtějí lidi andulku zadarmo, ale už nepřemýšlí, že třeba nedostanou zadarmo klec a tak seženou nějakou pitvořeninu, jen aby to moc nestálo. Má tedy cenu dávat zadarmo někomu papouška, když nemá dotyčný peníze ani na pořádnou klec? Dobrý skutek můžete udělat, ale jak se říká každý dobrý skutek je po zásluze potrestán. Bohužel tady je potrestán papoušek.
cone
cone (1412 příspěvků) 04.10.2010, 15:37:51 xxx.xxx.67.3
Máte Orino zcela pravdu, zastávám názor, že když dělám něco na nějaké úrovni, když pro to žiju a dýchám / ať to byli psi nebo nyní papoušci/, a když se mi něco i podaří odchovat, neprodám to každému, jen proto, aby něco přibylo v peněžence a aby byl odchov z domu.
Aerforce
Aerforce (104 příspěvků) 04.10.2010, 15:48:24 xxx.xxx.36.118
Souhlasím s výše uvedenými názory. Také neprodávám každému. Mnozí si sice myslí, že jsem tak sám proti sobě, ale když zjistím, co by mělo mé agáče čekat, tak z toho vycouvám. Jinak bych měl prodány veškeré odchovy takřka hned. Často jsem v úžasu, jaké dostávám otázky na mail a jaké jsou následné reakce. Nedělá mi problém "pozdržet" odchovy x měsíců doma ... Pořád lepší, než aby se dostali někam ... (to si doplňte dle vlastní fantazie)
anonymní (neregistrovaný) 04.10.2010, 16:02:37 xxx.xxx.109.90
Dáma a páni-keď predávate vtáka na burze,ako viete do akých podmienok sa dostane?Mne sa stalo,že som nepredal Aymaru slečne,ktorá si ju chcela zobrať,neuverite,strhla si z bundy kapucu,že do nej,tak som ju poslal slušne do prdele.
Orina (neregistrovaný) 04.10.2010, 16:13:12 xxx.xxx.101.155
:-)) nikdy neprodávám ptáky na burze a nikdy ne do výkupu. Prostě mají někteří papouščí partneři smůlu, že nemohou zahnízdit, když mám přepapouškováno. Ani v přírodě se nepodaří každému samečkovi ulovit na hnízdění samičku a naopak. Musejí tedy čekat až budou mít prostor, kam by mohli vylítnout jejich potomci, aby se nemuseli mačkat všichni na prostoru, který se nedá nafouknout. Když je proletovačka prázdá, tak můžou hnízdit všichni najednou.
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.