Aktuálně: 4 959 inzerátů174 205 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

třepotání

lucka (neregistrovaný) 30.10.2007, 11:12:41 xxx.xxx.231.130
Ahojky lidičky moc potřebuji poradit . Mám doma samečka andulky půl roku starého a pořád se mu třepe křídlo. Lítá normálně. Byl i trochu apatický , ale po vitamínech se to spravilo. Křídlo si mu ale pořád třepe a já nevím z čeho. Musím podotknout, že to není celí den v kuse, ale i tak se mu třepe neobvikle často a ještě k tomu jen jedno. Děkuji za radu
Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 30.10.2007, 14:17:55 xxx.xxx.182.2
Zdravím vás.zkuste vypozorovat kdy se mu třepe.Jestli je jen v určitou dobu nebo když někdo piřjde nebo tak.Kdyžtak si me přidejte do icq a tam si možem o tom psat.
Peroqe
Peroqe (261 příspěvků) 30.10.2007, 16:56:23 xxx.xxx.223.114
Zdravím. Třepe se mu už od té doby co jste ho koupila?? Mě se stal tento problém u mladého zpěváka, když vylétl z budky narazil si křídlo, ze začátku nemohl létat, dnes je mu již něco kolem jednoho roku, létá celkem dobře, ale třepe křídlem, přesně tak, jak popisujete vy.
lucka (neregistrovaný) 01.11.2007, 18:31:05 xxx.xxx.212.121
Začal třepat křídlem teprve nedávno,dělá to asi dva nebo tři týdny. Létá úplně bez problému a když jsem ho pozorovala tak sem zjístila, že se mu třepe nejčastěji v podvečer a uš od mláděte nechce vylétávat z klece, takže ho nenutím, jen občas aby se trochu protáhl, tak mě napadá jestli to nemůže být třeba z nedostatku pohybu. Mám ho spolu s dalším samečkem , kterého mám asi měsíc a ten je vpořádku a létá z klece normálně. nemohl mu třeba ublížit i on. Ze začátku se moc nemuseli a pořád se klovali, ale ted uš je to v pořádku.Moc děkuji za vaše rady.
Luke112
Luke112 (822 příspěvků) 01.11.2007, 19:12:18 xxx.xxx.182.2
Je možné že ho klovl do nějakého nervu nebo tak.Ale spíš mě zajímá co se u vás v podvečer děje.Jestli se váš partner třeba nevrací z práce nebo já nevím něco takového..
Lucka (neregistrovaný) 03.11.2007, 19:49:56 xxx.xxx.212.121
Ahojky, jestli myslíte, že by tak reagoval na něčí příchod tak si myslím, že tím to nebude, dělá to i když jsme s ním všichni v místnosti a povídam si s ním. Spíš to bude tím nervem. A nebo tím, že mává křídli a plácá s nimi o vetvičky co mají místo umělích bydýlek. Myslíte, že se mu to spraví samo, nebo s ním mám jit na veterinu. Jestli by mu vůbec v tomhle případě mohli nějak pomoct. Moc děkuji za odpověď.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.