Aktuálně: 4 939 inzerátů174 342 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů

al

ladamlynar
ladamlynar (8 příspěvků) 30.10.2007, 19:03:40 xxx.xxx.137.220
Pane Hala zakoupil jsem velkou klec,dal bidla z čer.bezu které okusuje,klasy též z misky co vyloupe pak vyhodí ale z pítka nepije,mám dát vodu též do misky?Budu skoušet měnit stravu jak jste radil.Děkuji vám.
cone
cone (1412 příspěvků) 30.10.2007, 20:40:13 xxx.xxx.176.221
Promiňte že zasahuji, ale nemusí být na napáječku zvyklý,může ho jako neznámá věc třeba i stresovat. Vodu mu dejte do misky. Nezapomeňte do misky s krmením přidat i na kousky nakrájenou zeleninu a ovoce, nejprve to pro něj budou hračky, ale přijde na to, že je to k jídlu. Cone
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 30.10.2007, 21:31:12 xxx.xxx.183.35
Pan Šiška mi to sebral z klávesnice :))
Ano určitě bych dal misku a od napáječky bych upustil. Mě se toto chování zdá být velice zvláštní. Co vím a co jsem viděl, tak všichni alexandři berou veškerou stravu a nepohrdnou ničím.

Nekoupil jste náhodou ručně dokrmované mládě? zde by se mohlo jednat o to, že třeba neumí pořádně přijímat potravu. Určitě bych zkusil experimentovat. Do misky se suchým zrním bych dal i na menší kostky nakrájené piškoty, jablka, mrkev a podobně prostě co bude doma. Asi na 1 cm kousky a zamíchat. Klas senegalského prosa můžete do misky nastříhat po malých kouskách.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.