Aktuálně: 4 831 inzerátů175 423 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

ara za 4500kc

anonymní (neregistrovaný) 21.11.2010, 19:55:35 xxx.xxx.99.26
co si myslite ...chtela bych si poridit aru ,ale levnejc .... co si myslite zeje lepsi ara za 15000 a nebo za 4500
Tomáš (neregistrovaný) 21.11.2010, 20:02:38 xxx.xxx.90.180
otázka trochu postavená na hlavu ne? Lepší v čem? V chování, hlasitosti nebo snad v ceně? Pokud Vám jde jen o to, mít doma něco extra tak raději nechovejte nic! Promiňte že takto reaguji ale takové otázky bez háčků, čárek, otazníků a teček (teda bez teček ne, těch je u Vás až nesmyslně moc) a hlavně bez podpisu a pozdravu, přirovnal bych to takovému výkřiku do tmy, mě dokážou vždycky pěkně vytočit. pěkný večer, Tomáš
cone (neregistrovaný) 21.11.2010, 20:09:01 xxx.xxx.67.3
Napsal jste svůj dotaz zcela nevhodně, Tomáš má naprostou pravdu. Jinak při zadávání dotazu musíte být konkrétnějí, co se druhů ar týče tak začínají cenově zhruba na 5tis a končí na několika mil. kč. Je to spíše podle druhu než podle možnosti příležitstné koupě.
anonymní (neregistrovaný) 21.11.2010, 20:50:52 xxx.xxx.109.90
Aru za 5000 aj keby to bola nobiliska,môže predať iba zúfalec,podobný tým,čo dávajú výkupcom andulky za 20Kč.
cone (neregistrovaný) 21.11.2010, 23:07:09 xxx.xxx.67.3
Co se týče podvodníků z Kamerunu a ostatních zemí, začínají pronikat i na ang. a dánské inz.servery. Jejich "výhodné" nabídky míjejí pouze vogelarenu, protože tam je inzerce zpoplatněna Za pět tisíc jsou občas opravdu nabízeny jen nobilisky. Obecně to vypadá, že je nejvhodnější doba na rozšířování chovu, dost se objevují inzeráty s nízkými cenami i u amazoňanů-tedy jen některých druhů.
Brno
Brno (211 příspěvků) 22.11.2010, 07:02:52 xxx.xxx.169.158
To máte jistě pravdu Oldřich, že ceny ptáků jsou hodně nízké a tím pádem je teď vhodné ptáky nakupovat, ale napadá mě další otázka: Zvednou se ty ceny, nebo už tak zůstanou?
cone (neregistrovaný) 22.11.2010, 16:53:10 xxx.xxx.67.3
U některých dražších a nyní snadno se množících druhů - momentálně mám na mysli třeba am. modročelé, kak. růžové a žaky - by dle mého mínění mohla cena ještě klesnout, tipoval bych do budoucna tímpádem větší zájem o trošku dražší amazońany, kakaduy a některé ary a jiné druhy. Dost možná se u té "druhé" skupiny ceny minimálně udrží nebo půjdou nahoru. A trh je stále jen věcí nabídky a poptávky. Sám bych příští rok svůj chov rozšířil o nějaký "zajímavější " druh, ale na jaře mě vyčerpá další část voliér, tak vše bude záviset na odchovaných mladých přes zimu. Momentálně již sedí na snůšce žakové, senegalci a cany, snad se chytnou i tři páry konžských a jeden pár hnědohlavých - ti prozatím jen pilně navštěvují budky. Jinak některé současné ceny ar nobilis a am. venezuelských se blíží cenám dovozových jedinců před léty.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.