Aktuálně: 4 694 inzerátů177 071 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů

Nachlazení?

anonymní (neregistrovaný) 10.12.2010, 10:49:11 xxx.xxx.96.99
Moje Nobiliska po ránu kýchá. Několikrát kýchne, občas přes den ale to málo. Nejsou to příznaky nějakého nachlazení. Je doma v teple. Jinak je v pohodě, je hravá a živá až moc. Nezdá se mi že by byla nastydlá........
anonymní (neregistrovaný) 10.12.2010, 10:50:13 xxx.xxx.96.99
A ještě. Trvá to již měsíc, dva.........
Orina (neregistrovaný) 10.12.2010, 11:01:47 xxx.xxx.106.58
Oni tyhle ptáčci jsou docela učenlivý, neměl-a, jste někdy v poslední době virózu s kašlem, kýcháním a pod? Ona se to stačila naučit a jenom to po vás opakuje aniž by jí něco bylo. Já jsem teď v poslední době měla moc práce na počítači. Na papoušky nebyl vůbec čas věnovat jim delší dobu přes den. Mám doma amazoňana půl ročního a protože jsem nechtěla aby trpěl sám, byť ve veliké voliéře (příští rok bude mít už kámošku) tak jsem ho brala do malé klece k počítači, aby měl alespoň chvíli jiné prostředí. Papoušek si tam probíral kuličkové závěsy a já jsem pracovala. Nějdnou mi povídá *klapy klap* musela jsem se tomu smát jak rychle odposlouchal klapání do klávesnice. To píšu jen proto, že ta vaše nobiliska může být taky velmi učenlivá a odposlouchala vaše kýchání.
anonymní (neregistrovaný) 10.12.2010, 11:34:58 xxx.xxx.96.99
Moc děkuji za odpověď. Nyní mě napadá že syn měl dost silnej kašel a já občas taky kýchám. Je to docela možný, žádné příznaky na ni nepozoruji a je naprosto spokojená. Příští týden k nám přibyde ještě samička a tak mám obavu. Jinak učenlivý náš Pepík, jak mu říkáme je. I když toho moc nenamluví. Děkuji
anonymní (neregistrovaný) 10.12.2010, 11:39:43 xxx.xxx.96.99
A ještě. Dělá to jenom když mě sedí na dlani a zobáček si zakrývá nožičkou a podřimuje...
anonymní (neregistrovaný) 10.12.2010, 12:30:51 xxx.xxx.62.209
jedna z mych nobilisek taky rano pravidelne kycha. dela to uz rok, dva, jinak ji nic neni, tak uz to neresim. kycha hlavne v zimnim obdobi, kdy jsou doma (pres leto ve voliere to nepozoruji, ale tam s ni zase tolik nejsem, hlavne po ranu). suchym vzduchem to neni, naopak mame dost vlhko. take jsou v mistnosti s parem zaku, kteri jsou vyznamnym zdrojem prachu - alergenu.
salamounek
salamounek (161 příspěvků) 18.12.2010, 21:55:28 xxx.xxx.81.125
Zdravím. Můj alexandr si nožičkou jakoby zakrývá zobáček, když má brebentivou náladu, takže to možná je opravdu odposlouchaný zvuk a jen ho opakuje. Eva

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.