Aktuálně: 4 898 inzerátů174 680 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Žako - prosím poraďte mi

Eliška (neregistrovaný) 15.11.2007, 13:19:58 xxx.xxx.66.73
Dobrý den, mám Žaka 1 a půl roku starého. Dnes ráno přestal úplně mluvit, skoro nejedl a je smutný. Peříčka si nevytrhává, jen sedí a pospává. Volala jsem na veterinu, tam mi řekli, že mu mám zkusit dát černý čaj a pokud se jeho stav zhorší přivézt ho. Moc se mi v tom počasí nechce převážet ho a ještě k tomu mu způsobovat další stres. Taky jsem si všimla, že má pod zobákem docela podrážděnou kůži a stále se tam drbe a tře si to. Tak nevím :-( Díky za radu. Eliška
anonymní (neregistrovaný) 15.11.2007, 17:54:56 xxx.xxx.152.134
dlouho necekej. jestli se zitra jeho stav neupravi a bude porad spavy a apaticky, upaluj na veterinu. mezitim si zajisti odvoz (=auto). kde bydlis?
cone
cone (1412 příspěvků) 15.11.2007, 18:11:03 xxx.xxx.176.221
Souhlasím s předchozím příspěvkem, jestli to nemáte v oku nebo neplánujete sama nějakou léčbu, tak neotálejte jeďte k nějakému veterináři, co už žaka někdy aspon viděl. Cone
Eliška (neregistrovaný) 26.11.2007, 13:31:42 xxx.xxx.66.73
Ahoj, můj žako je už v pořádku. Netuším co s ním bylo, ale večer již začal žrát. Byla jsem s ním celý den, ani jsem nešla do práce :-)Mluvila jsem s veterinářkou, která má specializaci na exoty, poradila mi trochu černého čaje e pokud se to nezlepší, okamžitě přijet. Tu kůži měl odřenou, nevím jestli se nějak nelekl, když jsem nebyla doma a neublížil si sám. Každopádně je dnes už to moje zalíčko v pohodě a zase zlobí :-) ale ať zlobí, proto ho mám.
anonymní (neregistrovaný) 26.11.2007, 17:28:08 xxx.xxx.152.134
jo, to znam
muj zako takhle smutnil vloni a jeho smutneni me tehdy stalo 2800 :-)
za dva dny byl zase ok, zadny zdravotni problem nebyl nalezen

momentalne ten darebak sedi na garnyzi rve "au au au"

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.