Aktuálně: 4 700 inzerátů177 145 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů

Jak na kakarika?

martin (neregistrovaný) 20.11.2007, 20:32:42 xxx.xxx.14.80
Dobrý den mám doma kakarika jsou mu čtyři měsíce,když přídu ze školy tak se ho snažím ochočit a to se mi právě nevede co mám dělat? sem tam mi vlítne na rameno,ale jen zřítka, když dám k němu prst tak na něj skočí a hned zase odlítne.Když odpočívá na posteli tak jdu kněmu a lehnu si kněmu a neulítne on se právě vůbec nebojí je strašně zvědavý pozoruje co se všude děje poradte mi prosím co mám dělat děkuji.
Hann
Hann (250 příspěvků) 21.11.2007, 15:29:09 xxx.xxx.3.38
Dobrý den mám doma take mlade kakarika a ochocovani u nej probiha opravdu pomalu hlavne v mem pripade kdy sem prez tyden na internate a prez tyden se o nej stara mamka ale ta mu nevenuje dostatek pozornosti, ale u kazdeho papouska je to o pristupu a o case a taky o papouskovi . . dejte tomu cas a urcite to pujde =) ja ho treba nalakam na prst jen na pamlsek a taky po chvilce odletne . kdyz sme se sestrou na vikend doma tak s nama travi cely den snad kazdou minutu az do vecera . . . jinak o kakaricich je zname ze jsou strasne zvedavi a ten nas to dokazuje kazdou spolecne stravenou chvili . . jestli vas zajima mluveni tak se par slovicek urcite nauci ale zase zalezi na vas i na papouskovi . me uz napodobuje slovo ahoj, ano, ne a kdyz ma svuj den tak dokonce kdyz je pusteny tak chodi kadit na klec =) . . preji chovu zdar . . Hann
Hann
Hann (250 příspěvků) 21.11.2007, 15:33:16 xxx.xxx.3.38
Jo a doufam ze vite ze kakariki ma rad behani po dne klece, takze jestli v kleci mate takovou tu mrisku nad dnem tak ji odstrante ja to taky udelal hned prvni den a pote ma mit kakariki v kleci drn hliny, aby v nem mohl prehrabavat a brat sy z nej mineraly . ja mam napriklad susene drny travy uskladneny ve sklepe a i kdyz ma kakariki hodne rad slunecnici nemelo by se to s ni prehanet je dost tucna a vseho moc skodi, mno a proso mu davam zvlast do misky protoze z takovych tech smesi pro papusky vybira jen tu slunecnici ale kdyz je to¨proso zvlast tak ji i to . . v pripade dalsich dotazu se muzete obratit na muj email rad vse zodpovim . . zatim . .
martin (neregistrovaný) 21.11.2007, 16:34:27 xxx.xxx.14.80
Dík todle vše vím jenom jsem se chtěl ujistit jestli to dělám správně, asi jednou za týden si vezmu dvě zrnka slunečnice a dám si jedno mezi rty a kakarik hned přilítne a pak i to druhé strašně ho miluje ale vše musí být s mírou, nevím jak ten tvůj ale ten můj je hodně přes žrádlo ten jak vidí že něco jim tak to je fofr.Kakarik je podle mně výborný papoušek a je strašně nádherný ,chovám různé exotické ptactvo, ale kakarik je podle mě nejzajímavější hlavně svojí tvrdohlavou povahou,zrovna ted sem schválně před ním začal jíst jablko a hned mi vlítnul na tu ruku a doslova si ho vynutil :-) tak dík za odpověd.
Hann
Hann (250 příspěvků) 21.11.2007, 16:54:40 xxx.xxx.3.38
mno ten muj nejvic miluje jablko a prez jidlo je pekne rozernany pac mu kupujeme proste vsechno jen aby byl stastny davame mu to postupne a stridave . jinak sou asi vsichni stejni jak vidi ze neco jim a je v kleci tak se s toho div nezblazni . jo a jakou mas prosim te klec ?
martin (neregistrovaný) 21.11.2007, 17:14:10 xxx.xxx.14.80
Má 70, 50, 60(dílka,šířka,víška) pro kakarika je to dobře vyhovující klec ne dně v rohu má koupelničku nikdy nevinechá svou pravidelnou koupel proč so ptáš?
martin (neregistrovaný) 21.11.2007, 17:27:21 xxx.xxx.14.80
Tak to je jasný.Nesnášim když si někdo pořídí papouška,nic si oněm nepřečte a pak schání informace.No už musim jít zhasnout papouchum mám je totiš přes zimu ve sklepě tak zatim.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.