Aktuálně: 4 669 inzerátů177 234 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů

jaké jsou celkové náklady?

kacmuda
kacmuda (8 příspěvků) 21.11.2007, 16:56:43 xxx.xxx.217.133
chtěla bych si koupit papouška červenokřídlého,ale neví kolik budu asi potřebovat,ten papoušek stojí asi 2000kč,a klec asi taky že?a co zbytek?kolik si mám připravit?prosím pomoc,spěchá to!díky moc
Hann
Hann (250 příspěvků) 21.11.2007, 17:12:24 xxx.xxx.3.38
zdarvim . . jj papousek kolem tech 2000kc ale ta klec . . mno do takove veci je lepsi investovat a myslim ze 2000Kc je mozna tak akorad ale pocitejte radeji se 3000kc a nevim jaky budou mit nazor ostatni chovatele ale klec by mela mit alespon +- 55s 55h 100v cim vetsi tim lepsi samozdrejme . co se tyce ostatnich veci : bidylka, na ne spise vyrazite do prirody takze to by nemel byt problem, klece byvaji vetsinou uz zakladnimi vecmi vybaveny jako napr. plastova bidilky (staci nez donesete drevena), krmitka a napajecka, ale z vlastni zkusenosti vim ze sem hned koupil jina protoze tam byvaji neprakticka a to je otazka tak +- 200kc o moc vic ne. osobne mam krmitka v kleci 4. jeno na zradlo, druhe na vodu, treti na pisek ( ted budete muset taky koupit cena kolem 100kc) a ctvrte na ciste proso mno a mam tam jeste bazen na koupani cena +- 50kc co dale aspon ze dve hracky +- 200kc (osobne sem ale odpurcem zrcatek v klecich) co se tyce zradla +- 200kc ( proso, obili, smes pro papusky a tycinky s vitaminy nebo ovocne, je jich hodne ) a jeste sépiovou kost cena mno nevim tak 50kc max. snad sem na nic nezapomel kdyztak sem jeste napïste . . preji hodne zdaru . . Hann
kacmuda
kacmuda (8 příspěvků) 21.11.2007, 17:32:21 xxx.xxx.217.133
díky moc,snad mě neši trochu podpoří,teda aspoň taťka,mamka je zásadně proti,ale taťka pro!díky moc za tak vyčerpávající odpověď,a moc doufám že mi to výjde
Hann
Hann (250 příspěvků) 21.11.2007, 17:37:13 xxx.xxx.3.38
mno ja se jim popravde ani nedivim ja v tvych letech mel tak maximalne andulky . . mas dost casu takze bych jimi zacal . sou opravdu moc krasny a inteligentni a na zacatek urcite super nebo jeste tu korelu mno . mas to mnohem mensi naklady . a udelaji ,, stejnou radost " . . preji hodne stesti
kacmuda
kacmuda (8 příspěvků) 21.11.2007, 18:01:19 xxx.xxx.217.133
neudělají,andule mám u babičky,vždycky jsem chtěla velkého papouška,taťka mi ho slíbil za odměnu,že prej když budu mít na výzo samá jedničky.........já měla 4 dvojky.......nevyšlo to!mohla jsem mýt jakéhokoliv do 5000,všichni u nás doma chcou papouška,znáš to,co ti sedí na ruce a opičí se po tobě,to je můj sen,jeden už mám,pejsánka kterého moc moc miluju,ale já chci mít SVOJEHO papouška,jako abych mohla říct tohle je muj arnoštek,nebo něco,a tom pejskovi to říct nemůžu,ten je "všech"!ale já myslím že taťka bude nadšený,jenom mamka nadává že to dělá bordel kolem klece,ale já jsem o tom červenokřídlém četla že právě to on nedělá,strejde ho má,a říká že jenom tak ze srandy po nem ten papoušek hodí oříšek,ale že je jinak hodný:-D
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 22.11.2007, 06:05:27 xxx.xxx.168.20
Četl jsem, že jsi přečetla spoustu stránek, tak prosím čti pozorněji a nebo raději nějakou knihu. Papoušek červenokřídlý je voliérový pták a osobně ho do bytu nedoporučuji 2 - 2500 Kč stojí plachý papoušek. Chcete papouška, tak počítejte s tím, že jenom nejlevnější vhodná klec vás příjde minimálně na 2500 - 4000 Kč, pak počítejte s krmením, miskami a spousta dalších věcí, jako například knihy, kde se dočtete určité rady.

Přeji hodně štěstí. Každopádně můj osobní názor je ten, že senegalce by si nezvládla.
Hann
Hann (250 příspěvků) 22.11.2007, 15:42:14 xxx.xxx.3.38
S tímto opravdu zkusenym chovatelem nemohu nic jineho nez souhlasit . . omlouvam se Katko nevedel sem ze je senegalec tak narocny na chov . taky preji hodne uspechu pri vyberu . a veci psane na internetu sou z velke casti opravdu zavadejici a nepresne . jak pise Hicks tak sy puc treba v knihovne hnizku . . a s vyberem sy dej opravdu zalezet . . ja sy stojim za svym ze pro tebe by byla idealni korela . je to taky opravdu zabavny papusek =)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.