Aktuálně: 4 849 inzerátů175 179 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

labrador

anonymní (neregistrovaný) 28.02.2011, 18:16:58 xxx.xxx.110.28
mal by som záujem o labradora a chcel vy som vedieť aké skúsenosti s ním máte koľko toho zožerie aké má správanie či má rád vodu a pod.
honza.hrbac
honza.hrbac (383 příspěvků) 15.03.2011, 18:23:52 xxx.xxx.111.242
my mame doma labradora je čistotnej většina pije vodu,a kolik z toho sežere nevim ale pokud chcete abych váš pes vypadal hubeně a sportovně radši trochu a cvičení je základ
Vendula (neregistrovaný) 25.04.2011, 11:01:40 xxx.xxx.138.190
labradoři milují vodu, kolik sežere je individuální já mám ročního labradora a krmení na měsíc (granulované-superprémiové) se pohybuje od 1000 - 2000 Kč
anonymní (neregistrovaný) 08.06.2011, 13:31:07 xxx.xxx.199.220
No já mám doma labradora vodu přímo miluje ale je to docela čuně ale jinak je to strasne hodnej a klidnej pes
Obrázek
beraniste (neregistrovaný) 22.08.2011, 22:32:30 xxx.xxx.64.14
Ani sám člověk si nedokáže pohlídat správnou skladbu stravy, jak to mohl dokázat u svého zvířete. Teoreticky by zdravá, racionální, přirozená, s láskou připravovaná strava byla tím nejlepším. Málo kdo má na to však čas a peníze. Pokud tomu někdo toto objetuje, pochybuji, že jeho znalosti jsou na takové úrovni, aby zvládl zohlednit všechny aspekty zdravé výživy a dal zvířátku, přesně to, co potřebuje, nebo to, co mu chybí. Nevěřím v platnost tvrzení "Co čech, to veterinář". Pro 99% lidí, jsou granule tím nejlepším řešením. Snažme se našim miláčkům co nejméně ubližovat. Pokud mu chcete dát stravu, která se bude co nejvíce blížit přírodě, asi vyberete nějaké za studena lisované krmivo. Cena těchto produktů je ale většinou neakceptovatelná (Až na vyjímky, ale musíte vědět, kde hledat). Tak sáhnete alespoň po nějaké kvalitní superprémiové alternativě. I já používám superprémiovku a to nesahám ani na průměrný plat. Ale jak říkám, musíte hledat, musíte zkoušet a časem také najdete stravu, která vám sedne. Když jsem si vzal svého Labradora z útulku, byl hubeňonký, jako z koncentráku, svaly nikde, fyzička nikde, pouze střevní potíže a potravní alergie. Nyní je v takové formě, že lidem vypadávají oči z důlků. Bez problémů s ním zdolávám dokonce 100kilometrové vzdálenosti během 24 hodin. Když jsme se účastnili 104km doktrekingu, s úsměvem pokořovala i německé ovčáky, nebo malamuty. Proč? Možná je to pravidelným běžeckým tréninkem, ale také výživou, kterou dostává v období regenerace. Já hledal a našel. Našel jsem stravu, která vyhovuje mě, nám. Mě a mému věrnému příteli Bertě, Bertě z útulku, která dokáže neuvěřitelné věci. Naprosto důvěřuji konkrétně tomuto produktu http://www.caskrmeni.cz/eshop/psi/granule/kennels-favourite-lamb-a-rice-20kg/ !

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.