Aktuálně: 4 899 inzerátů174 684 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

kakariki,pap.nadherny,kouřový

zalud
zalud (358 příspěvků) 26.11.2007, 18:12:53 xxx.xxx.72.101
kakarki je celkem nenarocny papousek ktery rad leze po dne voliery a proto je nutne casto odcervovat jinak klidny dobre se snasi s ostatnimi paposky je hodne zive povahy da se lehko ochocit
zalud
zalud (358 příspěvků) 26.11.2007, 18:29:53 xxx.xxx.72.101
papousek nadherny je o neco narocnejsi ale jinak taky mirumilovny papousek samec vyspiva az tak v roce a pul samice driv tak v roce v dobe toku se musi davat pozor s krmenim olejnatych semen aby samec nezatloustl a byl schopen oplodnit vejce je lepsi ho spis krmit ovocem a zeleninou je to uz trochu hlasitejsi ptak ale oproti ostatnim to jeste nic neni
Obrázek
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 27.11.2007, 13:23:57 xxx.xxx.168.20
Kakariki nepokládám za nenáročné papoušky. Jsou složitější než ostatní papoušci. Potřebují zvláštní péči při hygieně, stravě, hnízdění....
Potřebují dostatek minerálních láte, protože často přepeřují a to i 4 za rok
Vita (neregistrovaný) 27.11.2007, 16:12:41 xxx.xxx.175.11
Zdravim chtel bych se zeptat na neco ohledne Kakariki. Jelikoz mam doma taky jednoho a nevim o tomto ptakovy moc...chtel bych vas porposit o rady co se tyce asi hlavne stravy...jak casto mu podavat a co mu podavat...zatim mu davam jen suchou stravu..(zrni,slunecnicove seminka apod.) ob den spestrim nejakym tim jablkem ananasem kiwim atd...nevim jestli je to to nejlepsi co muze mit a jak rikam nemam s timto druhem zatim moc zkusenosti tak bych byl vdecny za rady a to nejen co se tyce stravy...treba zatim mi porad vydava zvuky typu "op" zvuk "eeeeeek" jsem u nej slysel zatim snad jen jednou...predem dekuji za rady.....;)
Cerece
Cerece (6 příspěvků) 10.12.2007, 08:30:46 xxx.xxx.71.164
chovám kakariky taky už nějakej pátek a nikdy jsem neměl problém s hygienou a nikdy jsem je neodčervoval a žádnej problém u nich nenašel
Cerece
Cerece (6 příspěvků) 10.12.2007, 08:34:44 xxx.xxx.71.164
Pap. kouřový bych řekl, že má stejné nároky jako pap. nádherný. Řekl bych, že dospívá dříve než nádherný asi okolo toho roku. Je tišší a zjistil jsem, že tento papoušek rád vysedává na ,,Svém" místě prostě si oblíbí jedno místo a tam ho většinou vidim

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.