Aktuálně: 4 905 inzerátů174 734 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

chov a odchov p. senegálského

Ludva
Ludva (72 příspěvků) 28.11.2007, 21:09:28 xxx.xxx.127.167
chtěl bych si pořídit pár papoušků senegálských a než si je pořídím tak bych chtěl znát vaše názory a zkušenosti k tomuto druhu papouška
cone
cone (1412 příspěvků) 29.11.2007, 12:37:11 xxx.xxx.176.221
Dobrý den, nejprve se musíte zamyslet, jaký původ budou Vámi plánováni papoušsi senegalští mít, zda ještě plánujete odchytové ptáky nebo již odchované v zajetí.Měl jsem několik odchytových párů, které částečně odchovávaly, úspěšnost byla jen částečná, nyní jsem sestavil páry z odchovů a situace s odchovy se trochu zlepšila.To berte jen jako moje prakticé zkušenosti,jiní chovatelé můžou mít zkušenosti jiné. Dle mého názoru není až tak komplikované sestavit pár, který bude snášet oplozená vejce a částečně odchovávat, ale dát dohromady pár, kde můžete mláďata nakroužkovat a rodiče dochovají mladé až do osamostatnění, tak na to je třeba i trochu toho chovatelského štěstí. Cone
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 29.11.2007, 15:47:23 xxx.xxx.183.35
Z vašeho dotazu jsem nepochopil co po nás chcete. Chcete informace. Pořiďte si nějakou literaturu. Chcete vědět konkrétní věci, tak napište konkrétní otázky. Napsat, že chcete vědět naše názory a zkušenosti je opravdu široký pojem.

Můj názor je takový, že na úspěšný chov hraje roli i kapka štěstí a ne jenom zkušenosti. Jsou ptáci co zahnízdí okamžitě a jsou ptáci co nezahnízdí ani kdyby jste je prosil u klece.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.