Aktuálně: 4 853 inzerátů175 003 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Alexandr malý POMOC PROSÍM!!!!

Estel
Estel (9 příspěvků) 25.04.2011, 08:44:35 xxx.xxx.191.80
Dobré ráno, mám takový docela velký problém se svým alexandrem. Jsou mu 2 měsíce mám ho ručně dokrmeného od chovatele - u mě je ted asi 11 dní. První byl v pohodě, ale každý den je pořád víc agresivnější .Hrozně začal klovat. Nenechá se pohladit ale nevím proč neudělala jsem mu nic snažím se s ním trávit dostatek času, mluvím s ním atd atd.. nezpůsobila jsem mu ani žádnou bolest, nic.. Může to být jen takové jeho období, nebo JAK ho to mám odnaučit ... Moc prosím poradte nechci aby z něj vyrostl agresor :(:( Předem všem opravdu moc děkuji za radu - jakoukoli..... Lucka
Estel
Estel (9 příspěvků) 25.04.2011, 08:56:48 xxx.xxx.191.80
Ještě něco... Když k němu přiblížím obličej a dám mu pusu, nebo se s nim jen pomazlím, nevadí mu to, ale jakmile vidí ruku, okamžitě do ní klove ale doslova po ní vyráží :(
Peťula
Peťula (665 příspěvků) 02.04.2012, 07:18:53 xxx.xxx.6.82
ahoj, netlačte na něj tolik. Prožil velkou změnu, možná si spojil ruce s převozem pryč. To, že se všude píše, že je třeba se papouškovi hodně věnovat, platí po dlouhá léta jejich života, ale pro první dny v novém domově ne. Musí se rozkoukat, seznámit s okolím a s denním režimem. Ikdyž je ručně dokrmený, možná vás má dost nebo se vás bojí. Musí si vás sám zamilovat, stát o vaši pozornost, chtít se mazlit. Ono to taky s tím ručním dokrmením není vždy stejné. Takže ho nechte dělat víc co on chce, když chce odpočívat, nechte ho. Na jeho chování sama poznáte, kdy je zvědavý. Platí trpělivost,trpělivost,trpělivost....
Michal (neregistrovaný) 02.04.2012, 09:31:09 xxx.xxx.114.64
Jsem pako aha 2 měsíce tedy puberta to ještě není.... pak tedy se mu asi nelíbí změna prostředí... ale on si zvykne zjistěte co mu nejvíc chutná a tuto pochoutku mu dávejte pouze vy ( tak aby ji neměl stále v krmítku) skrátka musíte ho začít uplácet....

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.