Aktuálně: 4 904 inzerátů174 732 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Koupe Papouska

The Rock
The Rock (3 příspěvků) 13.12.2007, 16:50:42 xxx.xxx.182.1
dobrej chtel bych si koupit Alexandra velkyho ale co sem tak koukal tak ho nejak nemuzu sehnat nevite nekdo kde bych ho mohl koupit kde koliv v jihoceskym kraji diky za pomoc
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 13.12.2007, 19:01:24 xxx.xxx.183.35
Dobrej. Jak jsem se díval, tak po chovatelích chcete nemožné a to, aby teď měli odchovy od alexandrů. Teď je doba, kdy alexandři zasedají, možná se některým líhnou mláďata. Každopádně v této době vám nikdo neprodá dokrmené mládě. Pokud chcete dárek k vánocům, tak si raději pořiďte literaturu o Alexandrech a uvidíte, že se dozvíte hodně zajímavých věcí.
anonymní (neregistrovaný) 14.12.2007, 11:47:48 xxx.xxx.182.1
ja sem nerikal ze chci nejaky mlade
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 14.12.2007, 12:09:36 xxx.xxx.168.20
Pane Pecko nedělejte si z nás blázny prosím vás. Myslíte si, že váš inzerát jde přehlédnout?

Váš inzerát pokud vím zní takto.
***Koupim Alexandra Velkeho chtel bych spis mlade ale pokud bude i o neco starsi a trochu ochoceny tak to nevadi cekam na nabidky specha potrebuji do vanoc dekuji za nabidky***

Nezlobte se na mě, ale nejsem snad jediný komu se příčí a nelíbí, když někdo spojuje živé zvíře s dárkem k vánocům a nedej bože dárek pro malé dítě. Když si myslíte, že jste plně obeznámen s nároky tohoto papouška, tak vám přeji hodně štěstí. Tito ptáci potřebují minimálně 3 metry dlouho voliéru. Každopádně v kleci trpí, protože jsou to letci a potřebují prolet. Tito ptáci jsou značně hluční a mají destruktivní sklony. Více z nás by vám řeklo, že jsou to dřevorubci. Takže váš nábytek, knihy, kabely…. nezůstanou bez povšimnutí. Jejich zobák je silný, takže když vás kousne, tak to nebude žádný štípanec. Takhle bych mohl pokračovat dál a dál.

Konečný verdikt? Ano Alexandr velký je vhodný do bytu jako mazlíček, ale pouze pro člověka, který má určité znalosti, nebo zkušenosti. Tím netvrdím, že vy je TŘEBA nemáte, ale z mého pohledu mi to zatím tak připadá.

Přeji hezký den a hodně štěstí při výběru vhodnějšího dárku k vánocům.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.