Aktuálně: 4 905 inzerátů174 734 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

společné odchovy

sunflowersman (neregistrovaný) 14.12.2007, 10:39:05 xxx.xxx.175.196
Dobrý den, zajímalo by mě jaké bizardnosti se objevují v našich chovech. Podělte se se svými zkušenostmi a sdělte co jste dokázali odchovávat ve společných voliérách, popřípadě jaké druhy dokázaly být odděleny pouze pletivem mezi sebou ,aniž by bylo potřeba stěn či dvojitých pletiv mezi voliérami. přeju hezký den
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 14.12.2007, 11:50:28 xxx.xxx.168.20
Dobrý den. Zajímavé téma jste založil. Snad se ozvou i další.

Moje zkušenosti to nejsou, ale viděl jsem chovat samce papouška senegalského delší dobu v hejnu andulek ve voliérce a andulky přesto vychovali mláďata. Dle mého toto patří do Extrému. Dále jsem viděl u jednoho chovatele společný chov a i odchov v ucházející voliéře dvou pár papoušků patagónských což je taky velice ojedinělé. Dále jsem pouze z doslechu slyšel o chovu a odchovu v hejnu alexandrů čínských. Což je taky zajímavá zkušenost. Tyto zajímavosti jen potvrzují, že v tomto překrásném koníčků na nás chovatele číhá spousta zajímavostí a překvapení.
sunflowersman (neregistrovaný) 14.12.2007, 18:52:38 xxx.xxx.175.196
jsem rád, že jste to tak krásně vystihl. Přesně o to mi šlo.Aby se tu lidé podělili o zajímavosti ze svých chovů. Také doufám, že přispěje spoustu lidí :)

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.