Aktuálně: 4 685 inzerátů176 962 diskuzních příspěvků17 790 uživatelů

Alexander

tenario
tenario (1 příspěvků) 14.06.2011, 16:19:34 xxx.xxx.203.12
Dobrý deň, mám hneď dve otázky pre skúsenejších chovateľov. Priniesol som si domov papagaja.. Samozrejme o chove som sa dal poučiť a taktiež to nie je môj prvý papagáj v živote ktorého som choval, ale mám otázku, či si ešte na mňa zvykne a skrotne keď bol vyletený z hniezda medzi ostatními papagajmi 3 týždne?! A ďalšia otázka je či je to Alexander malý alebo veľký. Ďakujem za odpoveď
Obrázek
Michal (neregistrovaný) 14.06.2011, 18:02:44 xxx.xxx.4.166
Malý...a doufejte že si zvykne:) každý ptáček je individuum..ze začátku ho hlavně nestresujte že ho bude enutit vam lozit na ruku, doporučuje se až 3týdny s ním být v kontaktu jen pří výměně krmiva a vody....
salamounek
salamounek (161 příspěvků) 16.06.2011, 21:52:31 xxx.xxx.81.125
Zdravím, určitě se dá ochočit. Já mám od října alexandra malého z voliéry, který se narodil v červnu a již je napůl ochočený, neplaší se při každém pohybu, bere si jídlo z ruky, vrací se pro pamlsek do klece sám. Dokonce mi již s druhým ochočeným alexandrem poskakuje po pracovním stole kde pracuji na počítači a nevadí mu, že hýbu s rukama jak píšu nebo i s myší, prostě jen poodejde. Záleží hodně na tom, kolik mu budete věnovat času.
zipp70
zipp70 (9 příspěvků) 17.06.2011, 13:05:21 xxx.xxx.179.119
Dobrý den Určitě si zvykne. Já osobně vlastním Alexandra velkého. Koupil jsem ho a už byl půl roku starý, teď má 2. roky a můžu říct, že je to paráda. Pokaď je někdo doma tak je vždy puštěný z klece. Musí všechno vidět je strašně zvědaví. Takže bych určitě neměnil…
Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.