Aktuálně: 4 848 inzerátů175 229 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

koupání

anonymní (neregistrovaný) 29.12.2007, 17:34:49 xxx.xxx.81.39
Předem bych chtěl poděkovat p.Šiškovi /rada vyčištění nosní dírky/,opravdu asi 2dny se mnou nekamarádil,ale důležité je že se vše podařilo a nové hleny se netvoří.Chtěl jsem se zeptat existuje nějaký návod jak alexandra naučit koupání,zatím to řeším rozprašovačem
Hann
Hann (250 příspěvků) 31.12.2007, 10:50:07 xxx.xxx.129.11
Dobrý den, vlastním kakarikiho a mival sem andulky . u anndulek to bylo tak ze ty by se koupaly porad, skoro kazdy den byly v bazenku a nejvíc milovyly sprchu . ted muj kakariky ma staly pristup k bazenku a skoro kazdy den se koupe ale kdyz sem ho skousel sprchova tak se mu to ocividne nelibilo, kazdy ptak je proste jiny, zkuste sprchu a nebo mu dejte celodeni pristup do bazenku, ptaci sou cistotni a hodne casu jinm zabere pece o peri a myslim sy ze vedi ze je treba se i koupat, tak az bude chtit tak sy tam vleze. Nevim co mel s nosnima dirkama a jestli tomu ma koupani zabranit ale urcite neni dobre papouska do koupani nutit . . nevim co na to ostatni chovatele ? to je muj nazor ... Hann
Martin (neregistrovaný) 02.01.2008, 01:17:23 xxx.xxx.106.182
No, já mám v bytě párek korel. Oba se klidně vykoupou, když je jim vedro. Kvůli čistotě tam nelezou. A s tím nucením je to asi o zkoušce. Vadí jim rozprašovač, navzdory teplé vodě. Zkusil jsem je strčit pod teplou sprchu ve vaně. Samičce se to zalíbilo a už tam leze sama. Ale musela to poznat. Samec se tekoucí vody prostě bojí, tak ho už nechávám být.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.