Aktuálně: 4 849 inzerátů175 189 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Stěhování korely

vanilka.i (neregistrovaný) 02.01.2008, 13:57:07 xxx.xxx.144.220
Dobrý den, prosím poradíte mi nekdo? Jeden známý měl 2 páry korel. Nyní přes zimu je měl v průjezdu ve voliéře, ale tři mu asi nejspíše zimou uhynuly. Zbyla mu poslední, která se jeste drží. Mám doma jednu ochočenou korelu, a chtěla bych k ní přidat tu od známého, jenže mám strach, jestli vůbec přežije tu změnu teploty a jestli se vůbec ty dvě korely snesou. (Doma mám samičku a on má samce)
Hann
Hann (250 příspěvků) 02.01.2008, 16:47:17 xxx.xxx.129.11
Zdravim s teplotou by nemel byt problem jen bych ho hned prvni den neumistil vedle radiatoru. K sobe bych je nedaval . poridil bych druhou klec a na par mesicu bych tyto dve klece umistil vedle sebe aby sy na sebe zvykli . .. Hann
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 03.01.2008, 15:55:16 xxx.xxx.168.20
Jak píše Martin. V teplotě problém nehledejte. Korely snáší dobře i teploty pod bod mrazu. Zde by mě napadly jiné problémy. Špatná strava, vysoká vlhkost v kombinaci s nízkou teplotou, průvan, špatná aklimatizace (pokud jsou to mladí ptáci). Já bych s pořízením tolik nespěchal.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.