Aktuálně: 5 036 inzerátů173 694 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Pes v bytě a alergie

Roman (neregistrovaný) 17.08.2011, 19:40:18 xxx.xxx.130.251
Zdravím už od mala jsem si chtěl vždycky pořídit psa, ale nějak na to nedošlo hlavně kvůli mojí silné alergii. Ale pořád koukám na každého psa, který projde kolem mě a říkám si kéž bych takového taky měl :) (Tedy kromě bojových plemen ty tedy moc nemusím, ale pokud je pán ,který bojového psa zlvádne proč ne) a proto píšu právě sem, většina z vás jsou pejskaři tak jsem si myslel ,že by mi tu někdo mohl poradit. A teď k tomu na co jem se chtěl zeptat. I teď mám silnou alergii na psy a slyšel jsem ,že když někdo bydlí se psem tedy přichází do styku s alergenem alergie se mu zlepšuje a časem někdy i vymizí, myslíte ,že to je pravda nebo jen kec? Dále jsem se chtěl zeptat jaké plemeno byste mi doporučili do bytu 3+kk. Se psy co se týká výchovy nemám moc zkušeností vlastně žádné takže nějaké rady do začátku bych uvítal :) Děkuji za odpovědi.
Kristýna (neregistrovaný) 11.10.2011, 09:26:35 xxx.xxx.109.212
ahojki ja mam doma dve fenecky labutenky je to chlupata verze cinskeho chocholateho psa tenhle pes se hodi pro lidi co maji alergii na srst.muj bracha je tezkej alergik a astmatik a jedine toto plemeno prijmul.zadna alergie se neprojevila ale je to samozrejme asi individualni.je to skvely spolecnik.nikdy s nim neni nuda.
Obrázek
Petr SVOBODA (neregistrovaný) 27.01.2012, 23:31:39 xxx.xxx.220.81
Alergie na psa v bytě? Myslel jsem si, že se mě to netýká, ale spletl jsem se... Alergii na psa jsem bohužel poznal, až když jsme do bytu přivedli štěně JRT. Dobrý den, jak už jsem v úvodu napsal, o alergii na psa jsem nevěděl do té doby než jsme si pejska pořídili. Hned první den co jsme si štěně JRT přivedli domů jsem pocítil na sobě změny především v dýchání ve společnosti štěněte. To jsem samozřejmě nevěděl ještě, že nějakou alergii na něho míti mohu. Když jsem ale ty samé příznaky pociťoval téměř měsíc v kuse, co jsem s pejskem byl doma, tak jsem poznal, že přítomnost štěněte je ten spouštěč mých alergických reakcích. Což jsem si po té i ověřil u alergoložky. Co teď? Dát štěně pryč nebo neustále utlumovat se nějakými léky, které jistě na můj organizmus nebudou míti pozitivní dopad? Ani jedno se mi nechtělo.... V té době jsem nastoupil do společnosti Zepter a seznamoval se špičkovými produkty, které společnost svým zákazníkům a reprezentantům nabízí. Těch produktů je spousty,které mě zaujali, ale nejsem tu od toho, abych dělal zde Zeptru reklamu. Ale musím se zmínit o jednom produktu, který mi opravdu pomohl snadno a zdravě vyřešit mojí zapeklitou situaci. Nemuselo štěně pryč od nás a ani jsem nemusel denně konzumovat utlumující tablety. Prostě paráda. Dovolte mi, abych Vám představil THERAPY AIR® ION, čističku vzduchu do Zeptru. "Toto vysoce výkonné moderní zařízení je krásné a snadno ovladatelné. Je založeno na revoluční technologii umožňující uchovat obytné prostory čisté a bezpečné. Therapy Air® iOn je výrobek, na který již dlouho čekáte. Therapy Air® iOn, napodobující přírodní pochody, je jak multifunkční, tak technicky vyspělý. Současně je stylový, stejně jako snadno použitelný. Umožní vám vychutnávat si čistý vzduch jako v lese, který bude všude kolem vás." Ale hlavně díky svým pěti filtrům vychytá z bytu pyly, spóry plísní, toxické látky, prach, pachy a hlavně další alergeny. Díky této čištičce vzduchu se mi v bytě dýchá lépe než-li dříve a hlavně se mi vyřešil problém. Vřele doporučuji, pořízení této čističky se opravdu vyplatí. (už jen ve srovnání léčiv na alergii. Také se v našem bytě díky čističce rychleji uzdravuji z jakýchkoliv chřipek a díky tomu nejsem škodný na výplatě za nemocenskou. S chřipkou se kterou jsem byl imobilizovaný 10 dní, jsem dokonale vyřízený za 3 - 4 dny. V případě jakýchkoliv doplňujících informací či objednání čističky THERAPY AIR® ION za zvýhodněnou cenu mě kontaktujte na telefonním čísle 725 960 967 (stačí sms,kde mi napíšete své jméno a město odkud jste, ozvu se zpět). Rád vám pomohu.
Obrázek
magda122
magda122 (1 příspěvků) 21.05.2012, 15:17:55 xxx.xxx.218.114
Určitě se dá se psem v bytě bydlet, i když máte alergii. Chce to jen vybrat vhodné plemeno a doplnit to vhodnou medikací, zajímavý odkaz o tomto tématu http://www.zivotbezalergie.cz/alergie-na-zvirata.html
Ripleyova
Ripleyova (7 příspěvků) 30.03.2017, 20:14:50 xxx:xxx.df02:af2b

Můj manžel je přesně případ, o kterém píšete. Je odmalička alergický na jakoukoliv srst, ale když jsme se sestěhovali dohromady společně s mým setrem, po pár týdnech spolu zvládali žít bez zásadnějších problémů (občasné kýchnutí). Pro jistotu používáme kvalitní psí kosmetiku, takže je možné, že i ta na to má vliv: http://www.petamour.cz/sampony/848-anju-beaute-univerzalni-sampon-herbal-250ml.html

Eliska744 (neregistrovaný) 13.04.2017, 12:59:48 xxx.xxx.240.4
Odpověď na příspěvek uživatele Roman z 17.08.2011, 19:40:18

Zdravím, od dětství trpím alergií na pyl a jak jsem se později dozvěděla, i na psy. V mém případě pomohla čistička vzduchu. Vůbec jsem netušila, že může být tak nápomocná, dokud jsem nenarazila na tento článek: http://bydleni-z.cz/cisticka-vzduchu-idealni-pristroj-alergiky/. Ihned jsem se začala zajímat a čističku do dvou týdnů koupila. Používám ji hlavně teď během jarních měsíců a díky ní zvládám alergii téměř bez problémů a s naším pejskem se mazlím každý den. :)

 

Petr (neregistrovaný) 01.06.2019, 14:54:07 xxx.xxx.112.74

Dobrý den, prosím nemáte někdo zkušenosti s alergickým psem na jídlo? jak to řešit?

Jiří (neregistrovaný) 02.06.2019, 15:47:56 xxx.xxx.112.74

Já jsem to vyřešil pomocí konerv s jedním proteinem, díky kterému pes lépe tráví, takže mu můřete normálě konzervy dávat.

Petr (neregistrovaný) 03.06.2019, 12:39:41 xxx.xxx.112.74

Kde bych sehal takové konzervy s jedním proteinem?

Jiří (neregistrovaný) 04.06.2019, 19:15:44 xxx.xxx.112.74

Doporučuji se podívat na konzervy Brit mono protein, náš pes naprosto miluje konzervy ze 100% jehnečího.

Vašek l (neregistrovaný) 27.12.2021, 11:52:22 xxx.xxx.219.28
Odpověď na příspěvek uživatele Roman z 17.08.2011, 19:40:18

Dobrý den, k tomu tématu chování psa v bytě bych se chtěl zeptat, jestli jste se někdy setkali s tím, že je obrovský problém sehnat nájemní bydlení, kde by jim nevadil pes. Jsme z toho už trošku zoufalí se ženou. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.