Aktuálně: 4 591 inzerátů178 059 diskuzních příspěvků17 802 uživatelů

Problémy v diskuzi

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
02.09.2011, 18:46:10 xxx.xxx.143.97
Dobrý den, před nedávnem jsme, jak jste jistě všichni zaregistrovali, řešili problémy s IP adresami. Různí lidé se napadali, že někdo vystupuje z jedné IP adresy pod více profily atd. Celá situace byla komplikovanější, ale nechce se mi ji podrobně popisovat. V té době řada uživatelů volala po povinné registraci s tím, že se tím snad vše vyřeší. S bratrem jsme se rozhodli, že povinnou registraci nezavedeme a to z jednoduchého důvodu. Pokud přijde na tento web nějaký začínající chovatel, někdo kdo se chce zeptat jen na krátký dotaz, tak teď má možnost ho napsat a nic mu v tom nebrání. Registrace už by byla jistá překážka a věřím tomu, že půlka lidí by si dotaz rozmyslela a nenapsala ho sem. A pak je tu další důvod. Bratr sleduje diskuzi pravidelně, já jen když je třeba, ale oba jsme se dobrali k závěru, že problémy vůbec nedělají neregistrovaní nebo anonymní uživatelé. Největší problémy v této diskuzi způsobují bohužel ti co sem chodí nejčastěji a je to způsobeno hlavně netolerancí a možná už i nenávistí mezi nimi. To jakým způsobem se tito dospěli lidé, zkušení chovatelé, dokážou mezi sebou chovat, nás vyloženě zaráží. Přitom sám nechápu, co je k tomu vede. Když už jsme před několika týdny s bratrem zasáhli a řekl bych, že se na diskuzi vše uklidnilo, tak se (navzdory tomu, že jsem to nedoporučoval) vynoří příspěvek, který opět řeší IP adresy. I když chápu jeho účel a vím, že to bylo dobře myšleno, tak mi bylo předem jasné, že to nepřinese nic dobrého. A to se také vyplnilo. Příspěvek jsem smazal, ale už je pozdě. Už dva registrovaní uživatelé mi napsali, že žádají o zrušení účtu, že už nechtějí mít s diskuzí nic společného. Jeden dokonce právě z důvodu toho výše zmíněného příspěvku. Promiňte, ale ani od jednoho bych to opravdu nečekal. A ruku na srdce. Řada z vás napsala, že už nechce do diskuze psát a už se několikrát loučila a stejně jste se všichni do jednoho vrátili a píšete dál. A tak je to správně. Prosím všechny, kterých se to týká, aby se nad sebou a nad svými příspěvky pořádně zamysleli. Vždyť až na pár výjimek (které se většinou motají kolem těch a samých lidí) je na fóru klid a řekl bych, že celkem pohodová atmosféra. Buďte rádi, že takové fórum existuje a že se ho můžete všichni zdarma a tak snadno účastnit. Na málo kterém fóru se každý tazatel dočká nějaké odpovědi. Nerad bych, aby se díky takovým hádkám úroveň tohoto fóra nějak výrazně snížila. Všechny zkušené chovatele, i když se občas mezi sebou pohádají, tady potřebujeme. Vy jste ti, co dokáží začátečníkům co nejlépe poradit. Opravdu se snažte držet témat o chovu a nějaká osobní napadání se snažte prostě přecházet. My se budeme snažit je všechny mazat a případné viníky blokovat. Ale snad to nebude třeba. Hezký den, Lubomír Pokorný autor ChovZvířat.com
astrild (neregistrovaný) 02.09.2011, 22:36:19 xxx.xxx.136.183
Lubomíre hezký večer s tvým příspěvkem souhlasím ,ale třetí odstavec není vůbec objektivní.Vždyt kampaň s IP adresami jsme přeci nerozpoutali my co sem chodíme nejčastěji.,ani není mezi námi nějaká nenávist ,nebo o ní nevím.Píšu to sem do diskose ,ale nechci tím rozpoutat nepřiměřenou diskusi chci pouze uvést pravdu
Brno
Brno (211 příspěvků) 03.09.2011, 12:12:48 xxx.xxx.113.236
Dobrý den, S Lubomírem souhlasím, mají na to s bratrem dobrý názor. U IP adres jsem se aspoň poučil, že nemusí být pokaždé stejná, což jsem nevěděl.
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
03.09.2011, 12:21:01 xxx.xxx.143.97
Napsal jsem do vedlejšího vlákna mé vyjádření k IP adresám. Souhlasím s conem v tom názoru, že někdo se tady v těch aférách přímo vyžívá. Asi si chce zpestřit "nudný" systém ve stylu dotaz - odpověď :-D. Zároveň potvrzuji, že ten vysvětlující příspěvek nebyl z hlavy coneho, ale byla to vše Milanova iniciativa. Byl jsem proti zveřejnění, ale nakonec jsem, díky tomu, že ho sem cone dal, pochopil, že je potřeba k tomu ještě něco napsat. Udělat nějaké to prohlášení. Za to oběma (Conemu i Milanovi) děkuji.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.