Aktuálně: 4 829 inzerátů175 402 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

Otevřené kroužky...

Augina
Augina (83 příspěvků) 04.09.2011, 11:15:33 xxx.xxx.105.199
Dobrý den, zajímal by mě Váš názor na otevřené kroužky. Chtěla bych kakariky a ozval se mi pán Ostravice, okres Frýdek-Místek a to mam 413km. Tak jsem napsala že to mam hodně daleko a on že by mi je poslal zooČD. Na tuto přepravu nejsem ( musela bych nejřív vydět na vlastní oči co kupuji a tak na to ani nepřistoupím ) Ale pán mi napsal že jsou kroužkované otevřeným kroužkem. Co vy na to ? Já jen že tak to může udělat každý a okroužkuje i třeba starý kus.
anonymní (neregistrovaný) 04.09.2011, 11:47:13 xxx.xxx.80.89
To u vás v okolí do 100 km není chovatel co chová kakariky? Pokud někdo posílá ČD, tak se opravdu nemůže ptáků jednak zbavit a jednak k nim nemá asi ten správný přístup, nechat ty chudáky drncat jako balík. A taky u kakariků není taková nutnost kroužkovat otevřenými kroužky. Záleží jak se rozhodnete.
Augina
Augina (83 příspěvků) 04.09.2011, 12:09:54 xxx.xxx.105.199
Chovatele tu určitě jsou. Znám hned jednoho 6km od nás ( ale on o žádném chovateli neví ). Ale potřebovala bych ještě nějaké aby nebyli příbuzné. A těd se mi ozval pán na inzerát co jsem dala na faunu. Na přepravu takovou nejsem a taky jsem to psala co nevidím nekupuji. A on že by mi je osobně přivezl ( už tuto bych řekla že pěkně smrdí ) proč by mi je vozil to se mu přece ani nemůže vyplatit.... No nic neberu. Zkusím hledat jinde.
anonymní (neregistrovaný) 04.09.2011, 12:16:19 xxx.xxx.16.80
taky bych do toho radsi nesel. To si radeji udelejte vylet na nejakou burzu, kde je urcite sezenete.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.