Daruji andulku

Dobrý den,ráda bych nabídla andulku darem. Bohužel andulka se vylíhla bez křidýlka,takže nemůže létat. Myslím si že by se dala dobře ochočit a mohla by být někomu věrným kamarádem,kterého není třeba příliš hlídat aby neulétl,je možné si ji brát třeba i ven bez strachu že uleté. Až na to křidýlko se má čile k světu a je moc šikovná a milá. Je celá bílá s malým modrým flíčkem na zádech. Brzy sem přidám fotografii. Budete li mít zájem nebo věděto někom kdo by měl zájem,budu ráda když se ozvete. Petra.
Petrulla Petrulla 33 příspěvků
Ještě na sebe přidávám telefonní číslo: 774 871 489.Petra
Přidávám foto tatínka andulátka,andule je stejné,aktuální foto zatím nemám.
  • Obrázek
od kud jste?
neregistrovaný Olga neregistrovaný
Z Černošic u Prahy.
Tak přidávám fotku andulátka,foceno dnes.
Andule
  • Obrázek
Dobrý den, myslíte , že by byla vhodná k mé korelce (mazlík) jako společník do voliéry a taky jako mazlík ? Dlouho už uvažuji o pořízení takového kámoše :)
Bessy102 Bessy102 34 příspěvků
POkud je handikepovaná, tak ne.
neregistrovaný anonymní neregistrovaný
Dobrý den,děkuji za Váš zájem o andulátko,do voliéry se ale myslím příliš nehodí kvůli handicapu.Spíše do bytu, k lidem. Hezký den,Petra.
škoda jste daleko,jinak bych ji brala
neregistrovaný Olga neregistrovaný
To jsem možná napsala špatně, přes noc a na zimu jsou doma a voliéra není tak velká a všude se dá došphalt :). Papouška tam vypustím akorát když je teplo a hezky, jinak je se mnou puštěný v pokoji. Byla by to hlavně společnice .
Bessy102 Bessy102 34 příspěvků
Máme doma pyruru-také od malička nemůže létat..Ale je to náš mazlík a skvělý společník..Tím, že létat nemůže, je o to víc vděčný za naši přítomnost..Nebojte se toho a klidně si někdo takovou anduličku adoptujte.. Nebudete jistě litovat..A bylo by fajn, kdyby ten, kdo si ji vezme, napsal potom pár řádků, jak se andulce daří a jak je nový majitel spokojen.. :-)
neregistrovaný Zdenka Brázdilová neregistrovaný
Dobrý den,dostala jsem se sem na stránky po pár dnech,a vidím že příspěvky přibyly. Děkuji všem za zájem i milá slova,andulka je už slíbená jedné paní co je momentálně pryč ale jak se vrátí,měla by si ji vzít. Všem děkuji a hezký den :)). Petra
Odpověď na příspěvek uživatele Petrulla z 08.09.2011, 11:10:56

dobry den mela bych zajem,ale od kud ste??moje deti by chteli moc andulku dekuji moc nashledanou napiste mi na mail kitty.hello@centrum.cz jo ja jsem ze sokolova a jak stara je andulka??

neregistrovaný alexandra neregistrovaný
alexandra:
Odpověď na příspěvek uživatele Petrulla z 08.09.2011, 11:10:56

dobry den mela bych zajem,ale od kud ste??moje deti by chteli moc andulku dekuji moc nashledanou napiste mi na mail kitty.hello@centrum.cz jo ja jsem ze sokolova a jak stara je andulka??

Alexandra - tohle je z roku 2011 a andulka jak je psáno je zajednána, už ji nekdo má. Přeji hezký večer. :)

neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Dobry den moc vas prosim nasel by se nekdo kdo by daroval andulku do dobrych rukou muj email david.harman@seznam.cz dekuji za nabidky
neregistrovaný Davor neregistrovaný
Dobrý den měla bych zájem o andulku
neregistrovaný Anonymní neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 18 (celkem 18)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »