Aktuálně: 4 871 inzerátů174 799 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Věk pro odběr

Petra (neregistrovaný) 09.09.2011, 17:28:06 xxx.xxx.182.66
Dobrý den! Známá má mladé andulky, nedávno vylíhle. Mohu si ji tedy odebrat kdy budu chtít a chci andulku do bytu na mazla. Kdy je podle vás nejvhodnější doba? Dokrmovat sama si netroufám.
Marty (neregistrovaný) 09.09.2011, 20:12:21 xxx.xxx.150.38
Když je ještě mládě v budce, tak odběr nepřipadá v úvahu. Zkuste druhý týden po opuštění budky. V té době je však ještě nutné podávat měkké namočené zrní a jiné měkčí věci. Ve třech týdnech by ale měla být andulka samostatná. Andulky jsem ale nikdy nechoval, takže neznám přesnou dobu osamostatnění, ale jelikož vám sem nikdo neporadil, berte toto jako základ. Chovám rosely a to jsou větší papoušci a ve třetím týdnu už začínají být soběstačné.
Zdenka Brázdilová (neregistrovaný) 09.09.2011, 22:08:25 xxx.xxx.57.166
Dobrý večer..já mám také dotaz na téma "odstavení andulek".. Andulky sice vylétly /nevím,jestli úplně všechny- ale podle kalendáře by tak tomu mělo být už minulý týden./ Jenže se vrací pořád zpět do budky..Zahlédla jsem dvě nebo tři přes den buď šmejdit po dnu voliérky nebo i sedět ve vyšších místech na bidýlkách či u krmítek - ale jak se začne stmívat, tak i ty, co jsou venku, se přesunou zpět do budky.. Tudíž ani nepoznám, jeslti už vylétly všechny nebo ne..Prostě se drží v budce-i když už dávno měly vyletět.. Máte s tím někdo zkušenosti? Jak mám určit dobu odstavení nebo přesunu k novým majitelům? S tímto jsme se za pět let chovu andulek ještě nesetkala..Poraďte prosím...

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.