Aktuálně: 4 796 inzerátů175 482 diskuzních příspěvků17 765 uživatelů

Diamantova voda

Nestor.Kea
Nestor.Kea (30 příspěvků) 14.09.2011, 17:35:18 xxx.xxx.51.226
Dnes som čital članok v NovejExote od Zdenka Shiffmanna "chov papoušku Poicephalus" a spomina tam prave túto diamantovu vodu ktora ma vraj velmi dobre vlastnosti a pozitivny dopad na organizmus, ako u ludi tak u zvierat dokonca aj u rastlin. Mate niekto skusenost s touto vodou..??
Brno
Brno (211 příspěvků) 15.09.2011, 04:54:15 xxx.xxx.113.236
Tu vodu doma máme. Žena ji tak před půl rokem donesla. O zdravých účincích také mluvila. Ptákům mě také napadlo ji dávat, ale ještě jsem to neuskutečnil. Jediné poznatky které mám jsou ty, že ji používáme do rychlovarné konvice a do překapávače a je fakt, že se takřka vůbec nezanáší sanitrem a to tady máme velmi tvrdou vodu a dokud jsme používali vodu přímo z řádu, tak to bylo neštěstí, tak jak u splachovače sprchy a všeho ostatního. Teď máme aspoň u tohoto klid. Nic víc bohužel nevím.
Miky (neregistrovaný) 18.09.2011, 19:57:35 xxx.xxx.76.16
dobrý den nevím toho moc o diamantové vodě ale já papouškum dávám vodu magetizovanou a je to a nich poznat když si ji zapomenu připravit tak pijou málo a pak se do magnetizované pustí s velkou chutí a zatím jsem neměl žádný problém

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.