Aktuálně: 4 849 inzerátů175 213 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů

Sexuální harašení

Jitka Grohmannová (neregistrovaný) 11.01.2008, 18:56:54 xxx.xxx.203.224
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak dlouho trvá u andulek "tok". Máme samečka, který si oblíbil naše hlavy, respektive vlasy a sedá na ní a tře se o ně. Začíná to být už únavné - dělá to už cca 2měsíce a pořád dokola. Kdokoliv přijde a má vlasy, začne to dělat. I když ho neustále odháníme, aby věděl, že to nesmí dělat, nepomáhá to. Nemáte nějakou radu?
Děkuji.
Obrázek
anonymní (neregistrovaný) 11.01.2008, 19:35:16 xxx.xxx.14.80
Já mám něco podobného s mím kakarikem oblíbyl si svého plyšáka a taky se o něj tře,ale né tak často.
sunflowersman (neregistrovaný) 11.01.2008, 22:08:46 xxx.xxx.175.196
Dobrý večer, nejlepší by bylo asi zakoupit samičku at se tře o ni :) bohužel jde o primární pudy...tudíž s tímhle chováním se moc nedá dělat, ale vemte to z té druhé stránky, Víte kolik chovatelů by bylo rádo kdyby se chtěli všichni samci v jejich chovech takhle třít, tedy jak vy uvádíte. Berte to s nadhledem a s úsměvem :)
Jitka Grohmannová (neregistrovaný) 12.01.2008, 09:23:59 xxx.xxx.203.224
Dobrý den, samička nás už taky napadla, ale zas na druhou stranu je hrozně učenlivý. Umí už cca 10slov. Někde jsem četla, že pokud se mu dá kamarád(ka), tak přestane mít zájem o lidi a už se nic nenaučí. Navíc chovem andulek se zabývat nechceme-stačí nám tenhle mazel :-) Myslela jsem, že je to jen obdobím, že ho to přejde, ale jak tak koukám, tak asi ne. :-(
Hicks
Hicks (1578 příspěvků) 12.01.2008, 10:58:47 xxx.xxx.168.20
Co takhle se nechat všichni vyholit? :))

Teď, ale vážně. Třeba ho něco stimuluje. Třeba pestrá strava. Já si myslím, že ho to časem přejde. Asi bych ho vždy odehnal z vlasů a nebo ho chytil a na 5 minut strčil do klece. Třeba si pak uvědomí, že to nesmí dělat.

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.